Bosnijos ir Hercegovinos 68-81 Prancūzija Eurobasket santrauka ir akcentai | 2022-09-06

4 ketvirtis 3:58

Yaboselis pelno įvartį ir suteikia Prancūzijai penkių taškų persvarą, o Bosnijos treneris nusprendžia sustabdyti rungtynes ​​su pertrauka.

3 ketvirtis 2:02

Edinas Aticas įmuša bosnius per šešis taškus ir paskelbė techninį terminą.

prieš 3 valandas

3 ketvirtis 3:10

Halilovičius įmuša bosniai 10 taškų pranašumą;

3 ketvirtis 4:33

Thomasas Hurtlas kampiniu smūgiu pelnė įvartį ir išvedė prancūzą į priekį iki 12

Q 1 0:24

Eli Okubo įmušė įvartį galva ir išvedė prancūzus dviem taškais į priekį.

Ieškau vietos aštuntfinalyje

Kas laimės šią Bosnijos ir Prancūzijos dvikovą, turės gerą galimybę patekti į Eurobasket atranką;

grupė b

Šiuo metu grupėje pirmauja Vokietija, kuri jau pateko į 16-uką su trimis pergalėmis, o Bosnija, Slovėnija ir Prancūzija turi dvi pergales ir vieną pralaimėjimą, Lietuva ir Vengrija grupę uždarė be pergalių;

8:08 prieš 5 valandas

1 valandą

Po valandos prasidės rungtynės tarp Bosnijos ir Hercegovinos ir Prancūzijos, tiek anonsą, tiek rungtynių minutę po minutės galite sekti čia per VAVEL

Nuo 8:03 prieš 5 valandas

Kaip tiesiogiai stebėti Bosnijos ir Hercegovinos Prancūzijos rungtynes?

7:58 prieš 5 valandas

Kada „Eurobasket 2022“ varžybose bus Bosnija ir Hercegovina prieš Prancūziją?

Kaip pasieksite Prancūziją?

Prancūzijos rinktinė į Eurobasket čempionatą pateko su penkiomis pergalėmis per šešias sužaistas rungtynes. Vienintelį pralaimėjimą jie patyrė būtent prieš Bosniją ir Hercegoviną, o prieš tai pasaulio čempionato atrankoje įveikė Čekiją ir užima antrąją vietą po Lietuvos. Jie, ruošdamiesi Europos čempionatui, sužaidė keturias draugiškas rungtynes ​​ir visas jas laimėjo. Jie Eurobasket startavo prastai, nes pralaimėjo Vokietijai atidarymo rungtynėse, tačiau vėl atsikovojo pergales prieš lietuvius (73-77) ir Vengriją (78-84).

READ  LaVaras Ballas iš Lietuvos komandos traukia sūnus LaMelo ir LiAngelo

Nuo 7:33 5 valandos

Kaip patekti į Bosniją?

Bosnijos rinktinė į šį Europos čempionatą atvyko po dviejų pasaulio čempionato atrankos rungtynių, kuriose įveikė Prancūziją, bet Juodkalnija jį laimėjo. Jie žaidė dvejas draugiškas rungtynes, kad ruoštųsi Eurobasket, kur laimėjo vienas, o pralaimėjo kitas. Europos krepšinio čempionate jie jau yra sužaidę trejas rungtynes, kuriose įveikė Vengriją, taip pat su čempiono titulą ginančia Slovėnija. o Vokietija juos nugalėjo. Dabar grupė su 5 taškais užima trečią vietą, lygiuojasi su Slovėnija ir Prancūzija bei vienu tašku mažiau nei Vokietija.

Nuo 7:28 5 valandos

fone

8 akistatos tarp Prancūzijos ir Bosnijos ir Hercegovinos, kurių balansas palankus prancūzams, kurie laimėjo septynis kartus, o Bosnijos komanda laimėjo vieną kartą. Jų pergalę iškovojo paskutinis susitikimas rugpjūčio 27 d., kai susitiko pasaulio čempionato atrankos rungtynėse, kuriose buvo du pratęsimai. 2015 m. šios dvi komandos susitiko viena su kita pirmajame „Eurobasket“ etape, kai Prancūzija laimėjo 54:81. Jie dar kartą susitiko šiame turnyre 2005 m., kur Prancūzijos rinktinė laimėjo 79:62. Jie taip pat susitiko grupių etape 2003 ir 1993 m., užėmę pirmąją vietą, kiekvieną iš jų laimėjo Prancūzija.

Nuo 7:23 5 valandos

Kur: Rungtynės vyks 1998 metais atidarytame Lanxess stadione Kelne, kuriame telpa 29 000 žiūrovų.

Nuo 7:18 5 valandos

Rungtynių peržiūra

Ketvirtose Europos krepšinio čempionato grupių etapo rungtynėse Bosnija ir Hercegovina susitinka su Prancūzija. Burtai traukiamos dvi komandos grupėje su Vokietija, Slovėnija, Lietuva ir Vengrija.