„Soccer-Ludogorets“ daro istoriją su 10-uoju Bulgarijos titulu iš eilės

„Ludogorets“ 10-ą kartą iš eilės pasiekė Bulgarijos lygos titulo rekordą per keturias iš eilės vykusias rungtynes, antradienį rezultatu 3: 1 įveikęs „Beroy Stara Zagora“, pažymėdamas ilgiausią dabartinę titulą Europoje.

Razgrade įsikūręs klubas, kuriam per sezoną realus pavojus nebuvo iškilęs, 14 taškų lenkia Sofijos CSKA ir 15 taškų už trečią vietą užimančią „Lokomotiv Plovdiv“, kuri turi žaidimą rankoje, bet turi žemą galvą. Antraštės įrašui. Bulgarijos krašto puolėjas Kirilas Despodovas, pasiskolintas iš „Cagliari“, po pusvalandžio išvedė šeimininkus į priekį, tačiau Kongo puolėjas Gaius Makota septynias minutes iki pirmojo kėlinio pabaigos baudos smūgiu išlygino baudos smūgį patikrinęs vaizdo teisėjo padėjėją po Olivierio Verdono rankinio. .

79-ąją minutę įvarčiu pasižymėjo „Ludogorets“ vidurio puolėjas Dominicas Jankovas, o rumunų puolėjas Claudio Kesero – rezultatyviausias lygos žaidėjas su 17 įvarčių – pridėjo trečiąjį įvartį po to, kai jis nuėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir reikalavo pergalės, įtvirtinančios „Eagles“ dominavimą Balkanuose. „Tai pirmas Bulgarijos titulas man ir manau, kad mes to nusipelnėme“, – sakė devynis titulus namuose ir Latvijoje iškovojęs lietuvių treneris Valdas Dambroskas.

„Mes buvome geriausia komanda turnyre.” Dambroskas yra trečiasis „Ludogorets“ treneris šį laikotarpį, prisiėmęs atsakomybę sausio mėnesį, pakeisdamas laikinąjį trenerį Stanislavą Genshevą, kuris pakeitė čeką Pavelą Verba po to, kai buvo atleistas spalio mėnesį.

Pirmą kartą į pirmąjį divizioną „Ludogorets“ buvo paaukštintas 2011 m., O kitais metais iškovojo pirmąjį titulą. Per pastaruosius aštuonerius metus jie taip pat du kartus laimėjo Bulgarijos taurę ir keturias supertaures. Devynis titulus iš eilės 1954–1962 m. Iškovojusi „CSKA“ yra sėkmingiausias Bulgarijos klubas šalies viduje, turintis 31 titulą, antroje vietoje yra „Levski Sofia“ su 26 titulais ir „Ludogorets“.

READ  Azuolas Tubelis 2023 NBA juodraštis

Gibraltaro „Lincoln Red Imps“ dalijasi Europos iš eilės lygų titulų (2003–2016 m.) Ir Latvijos „Skonto Riga“ (1991–2004 m.) Rekordu, kurie iškovojo 14 iš eilės.

(„Devdiscourse“ darbuotojai šios istorijos neredagavo ir automatiškai sugeneruota iš bendro sklaidos kanalo.)