Bahreinas nuliūdino Siriją krepšinio atrankos varžybose

Praėjusią naktį Bahreinas rezultatu 76:67 nugalėjo savo šeimininkę Siriją, susidūręs su Azijos atrankos į FIBA ​​2023 pasaulio čempionatą ketvirtosios grupės žaidėjais Hamdania sporto stadione Alepo mieste.

8000 audringų ir dvejojančių gerbėjų minią iš pradžių šokiravo ankstyvas Bahreino pakilimas per pirmuosius du kėlinius, o vėliau sukėlė sąmyšį paskutinėmis rungtynių sekundėmis, kai tapo aišku, kad svečių komanda patogiai laimės.

Nors Bahreinas žaidė iš pasididžiavimo, žinodamas, kad pralaimėjo ankstesnes keturias grupės rungtynes, įskaitant praėjusį vasarį namuose rungtynes ​​su sirais, jau iškrito iš kovos dėl antrojo rato, tačiau Sirijai šįvakar reikėjo laimėti. jį pasiekus. į kitą etapą.

Vietoj to, šeimininkai patyrė netikėtą pralaimėjimą, nes Bahreinas iš naujo išvaizdos, vadovaujamas nauju treneriu ir su septyniais naujais žaidėjais, nuo pat pradžių žaidė kaip komanda, vykdanti misiją.

Bahreino amerikietis Devonas Dwayne’as Chase’as, pravarde „Wayne“, pelnė 20 taškų. Komandos treneris teigė, kad bendras buvimas aikštėje ir sugebėjimas pelnyti įvartį padarė jį geresniu žaidėju.

„Wayne’as sužaidė labai geras rungtynes“, – spaudos konferencijoje sakė vos prieš tris mėnesius vadovauti pradėjęs Lietuvos treneris Mindugas Lukošius. „Jis buvo raktas į mūsų pergalę, jis perdavė kamuolį teisingai ir atliko rezultatyvius perdavimus, taip pat dalyvavo puolime.

Lucosiusas pridūrė, kad visa komanda puikiai dirbo kaip vienas vienetas, kurios, jų manymu, bus sunkios rungtynės su labai gera komanda, žaidžiančia prieš savo gerbėjus.

„Tai buvo gera pergalė, nes gerai pasiruošėme šioms rungtynėms“, – pridūrė jis. „Mūsų komandoje yra septyni nauji žaidėjai, bet žaidėme kaip komanda. Sukūrėme planą sustabdyti boulingus ir nukreipti į vyresniuosius ir tai sėkmingai padarėme.”

Pirmojo kėlinio pradžioje Bahreinas išsiveržė į priekį ir net kai nekantriai laukta publika nuolat skandavo palaikyti šeimininkus, per pirmąsias kelias minutes tritaškių Ahmedo Al-Dirazi dėka jis išsiveržė į priekį 9:2. Ant užpakalinės kojos įstrigę sirai sunkiai neatsiliko, tačiau kėliniui pasibaigus Bahreinas pirmavo 20:8.

READ  Antrasis tarptautinis skautas jau gali atsipirkti už „Knicks“

Antrajame kėlinyje sirų padėtis greitai pablogėjo, nes Bahreinas pažengė toliau, dėka dviejų CHESM metimų, dar vieno kapitono Maithamo Jamilio ir Mohammedo Amiro tritaškio.

Įpusėjus kėliniui, publika pakėlė akis ir pamatė švieslentę 32:12 Bahreino naudai, o linksmybių dažnis ir garsumas pradėjo mažėti.

Nors rungtynes ​​34 taškais baigęs siras Amiras Jabbaras Hintonas ir toliau reguliariai rinko taškus, bahreiniečiai aikštę paliko pirmajame kėlinyje pirmaujant 39:27.

Neabejotinai paskatinta aistringo trenerio pokalbio per pertrauką, Sirija pradėjo visapusišką puolimą, kad sugrįžtų į iki šiol nepriekaištingą Bahreino gynybą – Hintonas pataikė keturis dvitaškius, o šeimininkai nuo svečio skyrė penkis taškus. Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus keturioms minutėms rezultatas buvo lygus 36:41.

Tačiau Bahreinas turėjo pagreitį ir psichologinį pranašumą savo pusėje ir išlygino sirų gynybą, kai ketvirtį jie baigė šešių taškų skirtumu 54:48.

Sirgaliai dabar didžiąja dalimi tyli, nors Sirijai įmušus įvartį ketvirtajame kėlinyje, jie išreikš savo dėkingumą. Tačiau jie visada žaidė pasivyti, nes Bahreinas išsiveržė į priekį 66:54 vos po penkių minučių nuo rungtynių pabaigos.

Kai Bahreine taip pat buvo Mustafa Hussain, Al Darazi ir Ali Hussain, svečiai išsiveržė toliau į priekį ir, likus vos septynioms sekundėms, buvo priekyje 76:63, kai siaubinga minia nusprendė parodyti savo nepasitenkinimą mesdama viską, ką galėjo. teismo nurodymu.

Po priverstinio stabdymo, kurio metu chuliganas buvo išvarytas iš ringo, Sirijai pavyko gauti keturis baudos metimus dėl techninės klaidos. Tačiau rungtynės jau buvo pralaimėtos, o nuskambėjus paskutiniam varpui garsiausią pergalę iškovojo Bahreinas.

„Žinojome, kad tai sunkios rungtynės, todėl labai sunkiai joms ruošėmės“, – spaudos konferencijoje žurnalistams sakė kapitonas Jamilas. „Tai buvo didžiulis pagerėjimas, bet pirmadienį dar laukiame dar vienos rungtynės su Kazachstanu. Išliksime susikaupę ir įrodysime save tose rungtynėse.”

READ  Kinija sumenkino diplomatinius santykius su Lietuva dėl Taivano ginčo

Kazachstanas šiuo metu pirmauja keturių komandų lentelėje, o Iranas vakar iškovojo ir antrąją vietą.