Automobilių grupė vairuoja Hockenheim 12H in Intervention – Sportscar365

Nuotrauka: 24H serija

Automobilių kolekcija „Motorsport“ užima pagrindinę vietą, kai baigiama pirmoji „Hankook 12H Hockenheim“ atkarpa.

Vokiečių lenktyninis numeris 34 „Audi R8 LMS GT3 Evo II“, vadovaujamas Johanneso Dr. Kirchhoffo, Maxo Edelhofo ir Elmaro Grimmo, startavo iš „pole“ pozicijos.

Ji pirmavo pirmąjį lenktynių etapą, kol Edelhof aplenkė #85 CP Racing Mercedes-AMG GT3 Evo, vairuojamą Charleso Espenlopo.

Espenlopas, kuris dalijasi automobiliu su Charlesu Putmanu ir Joe Fosteriu, įveikė Edelhofą plaukų segtuku.

Nuo tada #34 Audi šiek tiek nukrito nuo lyderio, ypač kai Michaelo Dopelmayro, Pierre’o Kafferio, Elijah Earhart ir Swin Herberger ėmė kilti aukštyn #18 Phoenix Racing Audi.

„Phoenix“ net pirmavo, įveikęs 85-ąjį „Mercedes“ stadiono divizione.

Tačiau paskutinę šeštadienio valandą „CB Racing“ vėl pirmavo prieš „Car Collection“, o „Phoenix Racing“ užėmė trečią vietą.

Likus dvidešimt minučių iki laikrodžio pabaigos, 85-asis „Mercedes“ ir Nr. 34 „Audi“ sustojo paskutinę dieną.

Tai trumpam paliko #18 „Audi” Finikso mieste, kad kovotų su #71 JUTA Racing Audi Juliui Adomavičiui, Eimantui Navikauskui ir Jonui Gelžiniui, kuris tuo metu buvo vienintelis kitas GT3 žaidėjas, vis dar arti konkurencijos podiumo.

Visa Lietuvos komanda taip pat trumpam išsiveržė į priekį, kai „Phoenix Racing“ sustojo likus 18 min.

Tačiau pats #71 „Audi“ buvo priverstas sustoti įsisiurbti degalų ir bendroje įskaitoje nukrito į trečią vietą.

Dėl to automobilių grupė turėjo teisę paimti aikštės vėliavą ir baigti šeštadienio bėgimą.

„CB Racing“ 85-asis „Mercedes“ finišavo antras, trečioje – „Jota Racing“, o „Phoenix Racing“ bendroje įskaitoje nukrito į ketvirtą.

Penktas ir paskutinis GT3 dalyvis, Nr. 2 JR Motorsport, BMW M6 GT3, vairuojamas Tedo van Vlieto, Baso Schotteno ir Dirko Schotteno, bendroje įskaitoje užėmė aštuntą vietą.

READ  Papildomi neeilinės visuotinės akcininkų susirinkimo darbotvarkės klausimai

Visa olandų trijulė sėdėjo šešis ratus ant flagmano „Audi“ ir atsidūrė už trijų pirmaujančių 992 klasės automobilių.

Vienintelis GT4, #412 Mercedes-AMG GT3 iš MANIACK-Racing, vairuojamas Martino Wachterio, Dario Bergolini ir Konstantino Keltzerio, bendroje įskaitoje užėmė 20 vietą.

Su Lichtenšteino vėliava plaukiojanti grupė turėjo įtemptą dieną, įskaitant ankstyvą susidūrimą su vienu iš TCR Audi.

Hankook 12H Hockenheim tęsiasi sekmadieniais 14 val. vietos laiku.

Rezultatai: Hankook 12H Hockenheim 1 dalis

Devi Iwima Jis yra „Sportscar365“ reporteris, įsikūręs Nyderlanduose, be kitų serijų, nušviečiantis FIA pasaulio ištvermės čempionatą, DTM, AWS palaikomą „Fanatec GT World Challenge Europe“ ir „IMSA WeatherTech SportsCar“ čempionatą.