Italija 2: 0 įveikė Lietuvą ir pratęsė tobulą bėgimo seriją

Pirmojo kėlinio pabaigoje Roberto Mancini atlikti pakeitimai turėjo tiesioginį poveikį, nes Italija 2: 0 laimėjo Lietuvoje ir dominavo C grupėje, trečią kartą iš eilės laimėdama pasaulio taurės atrankos varžybas.

Tris minutes po pirmojo kėlinio pabaigos pakeitęs Stefano Sensi įmušė įvartį, o Italija turėjo daug galimybių išplėsti savo persvarą, tačiau lietuvių vartininkas Thomasas Svedkauskas išlaikė savo komandą rungtynėse, kol Cerro Immobili sulaikė baudą per pertraukos laiką.

„Mes turėjome daug galimybių įmušti daugiau įvarčių, – sakė Mancini. – Deja, mums tai nepavyko”.

Italija trimis taškais atsiliko nuo kovojančios Šveicarijos, esančios grupės viršūnėje, nes „Azzurri“ liko įkarštyje, kad pasiektų 2022 m. Turnyrą Katare po to, kai nepateko į 2018 m.

Šiaurės Airija ir Bulgarija po taškų 0: 0 dabar turi po vieną tašką. Lietuva liko ties nuliu.

„Azzurri“, kuris taip pat pateko į Tautų lygos ketvirtfinalį, pralaimėjimo seriją pratęsė iki 25 rungtynių.

Mancini pasirinko rotaciją komandoje po dviejų pergalių, kai Marco Verratti ir Alessandro Florenzi pralaimėjo dėl traumų.

„Azzurri“ stengėsi išnaudoti galimybes pirmajame kėlinyje, nors Svedkowskas turėjo greitai kontratakuoti, kad Emersonas Palmeri netrukus iki pirmojo kėlinio pabaigos nepasiektų viršutinio dešiniojo kampo.

Tačiau po pertraukos Italija buvo kita komanda, nes Mancini subūrė Federico Chiesa, Sensi ir pakaitinius žaidėjus, kad išeitų iš aklavietės.

Vedkauskas išgelbėjo Chiesaso smūgį, o Manuelis Locatelli atsimušė į laisvą kamuolį Sensi, kuris jį kontroliavo, kol jis iššovė kairiajame apatiniame kampe.

„Tikrai manau, kad treneris paragino žaidėjus ir davė jiems teisingus nurodymus pradėti antrąjį kėlinį jėga“, – sakė Sensi. Tiksliai nežinau, ką jis pasakė, nes buvau lauke apšilti, liepė ruoštis ir kad ateisiu nuo pirmosios antrojo kėlinio minutės.

READ  „UConn“ išgyvena pirmąjį ankstyvąjį testą be Paige Bueckers ir laimėjo 5 geriausių Teksasą

Taigi manau, kad jis davė jiems patarimų pakeisti rungtynių eigą.

Italija beveik iš karto padvigubino savo persvarą, tačiau Svedkaowskas du kartus nugalėjo, pirmiausia paneigdamas Matteo Peseną, o paskui – „Immobile“.

Svedkaowskas dar keletą kartų išgelbėjo, o azzurrai pasiuntė daug šansų dideliu mastu.

66-ąją minutę lietuvis vos neįmušė staigmenos išlyginimo, tačiau Fedoras Ernichas, spaudžiamas Raphaelio, perėjo į dešinįjį postą ir perėmė pirmąjį Italijos rinktinės žaidėją.

Italija paskutiniu rungtynių smūgiu pagaliau padvigubino, kai „Immobile“ pataikė į baudos aikštelę kairiajame kairiajame kampe po to, kai Donatas Caslauskas aplenkė Nicole Barrella.