Al-Attiyah įveikė Moraesą ir laimėjo „Baja Spain Aragon“.

„Overdrive Racing“ ir „Toyota Gazzo Racing“ pasiekė įspūdingą sėkmę Baja Spain Aragon trasoje – Nasseras Salehas Al-Attiyahas ir Andoroje gyvenantis šturmanas Mathieu Baumelas laimėjo FIA pasaulio taurės „Cross Country Bajas“ ketvirtąjį etapą, o Brazilijos duetas Lucas Moraes ir Kaique Bentivoglio užėmė antrąją vietą sausio 6-oje vietoje. Finišavęs ir iki galo stūmęs jaunąjį brazilą Al-Attiyahą, jis pirmavo po atidarymo dienos ir galiausiai finišą pasiekė 1 minutę 43,2 sekundės atsilikdamas nuo Kataro. Al-Attiyah sustiprino savo progresą FIFA pasaulio čempionate šeštąją pergalę Ispanijoje ir penktąją su Baumeliu. „Tai puikus rezultatas man ir Matthew, ir tai suteikia mums tikrai stiprią poziciją FIFA pasaulio čempionate po keturių turų su trimis pergalėmis ir antrąja vieta“, – sakė Al-Attiyah. Visoms lenktynėms jie pristatė nuostabų automobilį. Man tai buvo puiki galimybė vadovauti šiai komandai. Pernai iškovojome trečią vietą, o šiemet – antrą vietą už ožkų. Galbūt kitais metais galime žengti žingsnį toliau. Kaique atliko nuostabų darbą. Tempas, kurį išlaikėme, buvo neįtikėtinas. Mums buvo smagu! Yazidas Al-Rajhi ir Timo Gottschalk laimėjo paskutinį FIA pasaulio taurės etapą Italijoje, tačiau pirmame etape nutrūko padangos, o vėliau už lenkimo pažeidimą jiems buvo skirta trijų minučių bauda. Nuo tada Saudo Arabija žaidžia pasivyti, o trečias greičiausias laikas antrajame ir trečiame etape pakėlė duetą į aštuntąją bendroje įskaitoje.Jaunasis Lietuvos motociklininkas Rukas Paschuska kartu su Auriolu Vidalu debiutavo T1+ klasėje su „Overdrive Racing“. Nepaisant aštuonių minučių baudos už praleistus kelio taškus, jaunuolis bendroje įskaitoje užėmė devintą vietą. Juanas Cruzas Yacobini ir ispanų lenktynininkas Dani Oliveras siekė taškų vairuotojų ir komandos draugų čempionate, tačiau bendroje įskaitoje pasiekė 13 vietą. „Overdrive Racing“ taip pat pateko į Toyota Hilux vairuotoją iš portugalų Francisco Barata Barreto ir Ispanijos Josog I. Bendroje įskaitoje užėmusi 10 ir 16 vietas, „Overdrive Racing“ padėjo portugalų duetui Tiago Reisui ir Valteriui Cardoso iškovoti pergalę „Baja TT Dehesa Extremadura“ lenktynėse ir suteikė techninę pagalbą ekipažui Ispanijoje. Paskutiniame etape jie buvo ketvirti greičiausi, o finišą Teruelyje pasiekė penktoje vietoje. Dėl šiandien vykstančių Ispanijos rinkimų 2023 m. Baja Road buvo sutrumpintas į dvi dienas, o darbas prasideda 5,83 km prologo etapu penktadienio rytą. Po randų, kai prieš startą viena iš komandų sugadino jo Toyota Hilux, Al-Attiyah neparodė jokios avarijos pėdsakų ir tapo antru greičiausiu FIA čempionu. Trečias grįžo Reese, penktas – Al Rajhi, o Moras, Paciuška ir Jacobini penktadienio popietę atsargiai pradėjo ruoštis pirmiesiems atrankiniams ruožams (179,84 km) tarp Panjono ir Kuevas Labradas. Morrisas įveikė žemiausią poziciją pradžioje ir pasiekė greičiausią laiką etape, 30 sekundžių įveikdamas Al-Ateeh trasoje, kur Bakushika finišavo ketvirta, o Reese buvo septinta, o tada skaitikliai buvo numušti į devintą. Sustokite jėga ir vėliau pakeiskite antrą nuleistą padangą. Tada jis turėjo būti labai atsargus, kad pasiektų finišą be atsarginės padangos. Atstumas tarp Banono ir Selados yra 155,47 km. Al-Attiyah įsitraukė į puikią dvikovą su Moraesu ir iškovojo pergalę etape, kai kataras savo varžovą iš Toyota įveikė minute ir 23,9 sekundės ir išsiveržė į priekį 62,7 sekundės laiku ir pasiekė paskutinį etapą. Kitas FIA kroso pasaulio taurės etapas rugpjūčio 24–27 dienomis vyks Lenkijoje.