#5 Arizona Wildcats išgyveno Vašingtone ir pratęsė savo namų seriją

TOWSON, AZ (AP) – Azulas Topilis pelnė 18 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, o penktąją vietą užėmusi „Arizona“ ekipa pradėjo kėlinius ir pratęsė savo namų pergalių seriją iki 28 rungtynių ir ketvirtadienio vakarą 70:67 įveikė Vašingtoną. .

„Wildcats“ (14-1, 3-1 Pac-12) didžiąją nakties dalį kovojo su Vašingtono regionu, todėl kiekviename kėlinyje buvo beveik ilgas bėgimas. Arizona nepataikė pirmųjų 10 metimų antrojo kėlinio, o po to pelnė 13 taškų iš eilės ir padidino šešis skirtumus, bet vis tiek sunkiai nugalėjo „Huskies“.

Vašingtonas (9:7, 1:4) įveikė vėlyvą 4:1/2 minutės sausrą, likus 18 sekundžių atsitraukė 70:67 ir atkovojo kamuolį po to, kai Toplis nepataikė baudos metimo. „Huskies“ sunkiai įsižiūrėjo paskutinėmis sekundėmis, o tritaškį metė Keionas Brooksas jaunesnysis. Mažiau.

Po 16 taškų Vašingtonui pelnė Brooksas ir Cole’as Bagema.

„Wildcats“ paskutinėse rungtynėse iškovojo pergalę prieš varžovę Arizonos valstiją ir turėjo visokių nemalonumų su „Washington Region“ 2:3 grįžus į McKale centrą.

Arizona sunkiai ieškojo siūlių aikštės viduryje ir sunkiai dirbo, kad gautų atvirų šūvių keliose aikštės pusėse.

„Wildcats“ turėjo keletą problemų gynyboje, ne kartą palikdami mumijas atviras 3 sekundėms pereinamuoju laikotarpiu ir šaudydamos, kai krito į 38:24 duobutę.

Tubelis buvo vienintelis žaidėjas, pasiekęs nuolatinę sėkmę puolime prieš Vašingtono gynybą. Permainų metu jis tris kartus įmušė įvartį, kol Vašingtonas sugebėjo susitvarkyti.

Didysis lietuvis išmušė McKale centro aistruolius ir savo komandą į slogą, likus kiek daugiau nei penkioms minutėms. Tada energinga Arizona surinko 15 taškų iš eilės ir pirmavo 39:38 Kerr Kressa trečiuoju kampiniu tašku.

Vašingtonas, pataikęs 6 iš 13 iš 3, įpusėjus kėliniui pirmavo 42:41.

Arizona įmetė du baudos metimus per pirmąsias 8 1/2 antrojo kėlinio minutės, o po to 13:0 išsiveržė į priekį 56:50.

READ  Mariupolyje žuvo lietuvių režisierius Mantas Kvidaravičius

Didelė nuotrauka

Vašingtonas negalėjo prašyti daug geresnio starto abiejuose aikštės galuose, nes susikrovė 14 taškų persvarą. „Huskies“ leido Arizonai pabėgti atgal ir antrajame kėlinyje pralaimėjo „Wildcats“ šeštą kartą iš eilės 3 14:3.

„Arizona“ žaidė prasčiausias šių metų puolimo rungtynes, tačiau vis tiek rado būdą, kaip laimėti 26-ąsias rungtynes ​​iš eilės, vadovaujant vyriausiajam treneriui Tommy Lloydui – ilgiausiai pradėjusią karjerą „Pac-12“ istorijoje.