2025 m. Europos iki 21 metų čempionato atrankos varžybos: Velsas 2-1 Lietuva

Louisas Goumas (dešinėje) pelnė įvartį per vyriausiojo „Liverpool“ debiutą prieš „Southampton“ FA taurėje

Velsas atsitiesė po ankstyvos klaidos ir 2025 m. Europos iki 21 metų čempionato atrankoje įveikė Lietuvą 2:1.

Motijesas Parba atgavo vartininko Ivano Wattso perdavimą ir palaidojo savo pastangas viršutiniame kampe, kad išvedė svečius į priekį.

Po keturių minučių Velsas buvo lygus, kai Rubinas Colville'as pasinaudojo Juliaus Virvilo klaida ir rezultatas tapo 1:1.

O Velsas užbaigė sugrįžimą, kai Louis Goumas debiutavo įvartį.

Koumas pirmą kartą vingiuodamas 76 minutes buvo atliktas po puikaus darbo vidurio aikštėje, kurį atliko Coulville, kuris pavogė kamuolį ties vidurio linija, o paskui rado Liverpulio jaunuolį ant kamuolio krašto.

18-metis žaidėjas sugriebė antrąją rungtynių minutę trečią pratęsimo minutę, tačiau jo menkos vairavimo pastangos nukrypo nuo virpsto.

Dėl šios pergalės Velsas išlaiko pirmąją vietą atrankos I grupėje, trimis taškais lenkiantis Daniją, nors danai turi dvejas rungtynes.

Išsekęs būrys dabar keliaus į Antaliją Turkijoje, o Matty Joneso komanda kovo 26 d., antradienį, draugiškose rungtynėse susikaus su Maroko iki 23 metų olimpinėmis atrankos rungtynėmis.