Zionui Williamsonui stebint Vasaros lygos „Pelicans“ komanda įveikė „Wizards“ | gulbės

Prieš trečiąsias Naujojo Orleano „Pelicans“ rungtynes ​​vasaros lygoje žvaigždė Zionas Williamsonas persikėlė į vietą nuošalėje ir atsisėdo.

Trečiadienį Williamsonas pirmą kartą nuo 2019 m. grįžo į „Thomas & Mac“ centrą Las Vegase.

Tuo metu vienintelėse savo vasaros lygos rungtynėse Williamsonas žaidė devynias minutes. Beldimas į varžovo kelius sutrumpino laiką Las Vegase.

Po trejų metų Williamsonas stebėjo, kaip smarkiai stokojantys „Pelicans“ nugalėjo Vašingtono „Wizards“ 106:88.

Trey Murphy ir Nagy Marshall nežaidė. Abu šį vakarą nežais ir vargu ar tilps į likusias dvejas Naujojo Orleano rungtynes.

Dyson Daniels ir EJ Liddell taip pat nebuvo pasiekiami. Danielsas šeštadienį pasitempė čiurną. Liddello trauma pirmadienio rungtynėse buvo dar rimtesnė. Magnetinio rezonanso tomografija atskleidė, kad Liddellui plyšo dešinio kelio priekiniai kryžminiai raiščiai.

Be šių keturių, Naujasis Orleanas vis tiek aplenkė Vašingtoną, kuris pradėjo rinkti Johnny Davisą 10-oje bendroje įskaitoje.

Penkis sezonus „Bowling Green“ komandoje praleidęs nenušlifuotas krašto puolėjas Daeqwonas Plowdenas per 22 minutes pelnė 16 taškų. Plowdenas ir toliau stipriai žaidė Vasaros lygoje, nors jo naktį nutraukė dešinės čiurnos patempimas.

Prisiregistruokite gauti naujienas apie Naujojo Orleano Pelicans ir NBA.

Jaredas Harperis, jaunasis vartininkas, kuris didžiąją praėjusio sezono dalį buvo Birmingamo komandoje G lygoje, pelnė 18 taškų ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus. „Wizards“ nesugebėjo numušti Harperio, kuris realizavo 10 baudų metimų iš 14.

Nuo atsarginių žaidėjų suolo Lietuvos krašto puolėjas Davidas Servidis pelnė 25 taškus. Jis pataikė šešis tritaškius.

Pirmajame kėlinyje Naujasis Orleanas atsiliko trimis taškais. Trečiajame kėlinyje ji įveikė Vašingtoną 28:15, kad kontroliuotų rungtynes.

READ  Kodėl sakramento karaliai ir krikščionių miškai turi bendradarbiauti

Williamsonas dalyvavo rungtynėse su Lee Andersonu, jo patėviu ir asmeniniu treneriu Jasperu Pepesu. Prie jo prisijungė keli Williamsono komandos draugai, įskaitant puolėją Brandoną Ingramą, pagrindinį gynėją CJ McCollumą ir atsarginį Jose Alvarado.

Praėjusią savaitę Williamsonas pasirašė penkerių metų pratęsimą, kurio vertė sieks iki 231 mln. Pasirašęs sutartį, jis su savo artimo rato nariais keliavo į Paryžių reklamuoti Jordan prekės ženklo sportbačių.

„Tai buvo sunkūs metai“, – praėjusią savaitę per savo 22-ąjį gimtadienį sakė Williamsonas. „Kad gulbės ateitų ir padovanotų man šią kalėdinę dovaną, aš jų nenuvilsiu. Neleisiu savo šeimos. Nenuvilsiu miesto. Svarbiausia, nenuvilsiu savęs. “