„Žalgiris“ nustumia „Rytą“ prie slenksčio, kad sustiprintų LKL pirmenybę

Eurohoops komanda/ [email protected]

Už tvirto pasirodymo ketvirtajame kėlinyje Salgris pirmadienį Salgrio arenoje 81:75 nugalėjo varžovą „Rytą“.

Penki žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių per aštuntą pergalę iš eilės visose varžybose, įskaitant Tomo Timsos 13 taškų Lietuvos „Betsafe“ LKL reguliariojo sezono varžybose. Kapitonas Edgaras Ulanovas pelnė šešis taškus, atkovojo aštuonis kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus ir surinko aukštą 15 balų naudingumo koeficientą. Tyleris Kavanaghas (nugara) ir Keenanas Evansas (Achilas) yra atmesti dėl suspaudimo. Sužalojimų sąrašas.

Pralaimėjimų pabaigoje išsiskyrė Giddis Ratcevičius, pelnęs 17 taškų. Martinas Ekotas prisijungia prie Tomo Legūno ir Benedeko Varadi į žaidėjų, kuriems dėl traumos nepasiekiamas žaidėjas Ketrius Gibenas, sąrašą. Naujokas Jaime’as Echenique’as nėra pasiruošęs debiutui užsienyje.

Šešias LKL pergales iš eilės iškovojusi vilniečiai prieš paskutines dešimt minučių pirmavo didžiąją laiko dalį. Ketvirtajam kėliniui įpusėjęs dviženklį deficitą, 28,1 sekundės, jis grįžo į šaudyklą, kol galiausiai pasidavė ir nusileido 21:6. Nepaisant to, kad Cassis Maksvidis treniruojama komanda nepataikė trijų baudų metimų, reguliariajame sezone likus šešioms rungtynėms ir kovoti dėl aukščiausios vietos atkrintamosiose varžybose pagerino rezultatą iki 23:4.

Barselona ir Jasikevičius

„Žalgiris“ sužais dar dvejas rungtynes ​​namuose, o po to pateks į „Turkish Airlines“ Eurolygos atkrintamųjų varžybų geriausio iš penkių seriją su „FC Barcelona“. Kitą trečiadienį, balandžio 26 d., Palau Blaugranoje numatytos pirmosios rungtynės su klubo šaunio Šarūno Jasikevičiaus treniruojama komanda. Anksčiau kauniečiai ketvirtadienį lankysis „Pieno Zwiakestes“, o šeštadienį priims „Wolves“.

Vaizdo kreditas: EuroleagueBasketball.net