WM18 1B: Slovėnijos pranašumas prieš paskutinę dieną

Trys jėgos žaidimo įvarčiai atvedė Estiją į pergalę prieš Korėją. Davidas Timofejevas pasižymėjo du kartus ir atliko rezultatyvų perdavimą, o Maksimas Burkovas pelnė įvartį ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Vangiai pradėjusi turnyrą dviem pralaimėjimais, Estija atsikovojo dvi pergales iš eilės ir šiuo metu yra trečia turnyrinėje lentelėje. Korėja gyvena pavojingai žemai ir paskutinėse rungtynėse turi įveikti Italiją, kad išvengtų iškritimo.

Korėja atidarė rezultatą po 8:39, kai Junsu Kwak perdavimas iš apskritimo kairėje pusėje prasibrovė į estų gynybą, o Ryulis Kwonas įmušė įvartį prie tolimojo virpsto.

Tačiau laikui bėgant Estija buvo apdovanota du kartus. 13:42 ir jėgos žaidime Artjomas Abeljanovas aplenkė tinklo sargą Tae Ko ir Korėjoje startavo antrą kartą.

Tada Estija pasižymėjo likus pirmam kėliniui 3:36. Korėją į savo zoną prispaudęs Timofejevas pirmiausia du kartus atmušė „Go“, kol Burkovas įmušė įvartį ir rezultatas tapo 2:1.

Praėjo dveji metai nuo tada, kai Tondrapos ledo halėje paskutinį kartą buvo surengtas U18 pasaulio čempionatas. Korėja Estija užėmė antrąją vietą, nes abi komandos buvo pakilusios į IB divizioną.

Šį kartą aukščiausią vietą užėmė Estija. Praėjus dviem minutėms po antrojo kėlinio ir Estijai žaibuojant galią, Burkovas atliko visą sunkų darbą, prieš paduodamas Timofeje prie užpakalinio virpsto ir rezultatas tapo 3:1. Po keturių minučių Timofejevas, vėl išnaudojęs vyrų pranašumą, antrą kartą naktį padidino pranašumą iki 4:1.

Estijai, regis, pritrūkus dujų, Moogyungas Kangas 48:31 pelnė antrąjį Korėjos įvartį ir ketvirtą vietą turnyre. Trečiajame kėlinyje Juncio Lee sumažino Estijos persvarą iki vieno 4:12.

Kai tinklininkas Go buvo išmuštas iš Korėjos tinklo, Estija per plauką atlaikė Jeonghyeon Choi pastangas ir staiga gavo medalį.