Vyrų krepšinio kelionę Bahamų salose pradėjo laimėti 108:55

NB: Kelios statistikos buvo pataisytos po vaizdo peržiūros praėjus kelioms valandoms po rungtynių. Šis straipsnis ir nuorodos atspindi patikslintą statistiką.

Nasau, Bahamų salos – Rezervato centrai Frederikas Kingas Ir Vice proc Kreitono vyrų krepšinio komanda rezultatu 108:55 įveikė „Raw Talent Elite“ pirmajame iš trijų parodomųjų rungtynių Bahamuose.

Septyni vyrai pelnė dviženklį skaičių „Bluejays“ ekipoje, 13 taškų nuo starto vietos Ryanas Kalkbrenneris. Visos Amerikos rinktinės kandidatas per 18 minučių pridėjo šešis atkovotus kamuolius, tris blokus ir du rezultatyvius perdavimus. Kaip ir Kalkbrenneris, Kingas taip pat atliko 6 iš 9 metimų iš aikštės, pelnė 12 taškų ir atkovojo 13 kamuolių. Weissas, tikras Memfio naujokas, per 13 minučių pelnė 12 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, kai atliko visus penkis bandymus įmušti dvitaškius.

Taip pat dviženkliai CU buvo Džonatanas Lawsonas (12 taškų), Trejus Aleksandras (11), Bayloras Šermanas (11) Ir Masonas Milleris (10).

Creightonas pataikė 16 iš 37 tritaškių ir niekada neatsiliko iki pergalės, 48:0 aplenkdamas „Raw Talent Elite“ iš už lanko.

Creighton po pirmojo ketvirčio pirmavo 29:15, 52:31 įpusėjus ir 82:42 po trijų kėlinių.

Visi 16 komandos žaidėjų surinko bent penkias minutes veiksmo, 13 iš jų pelnė įvarčius. Creightonas laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 66:31, atmetė 14 kamuolių, o „Raw Talent Elite“ išlaikė 0 prieš 14 metimų iš miesto centro.

Lawsonas padarė skirtumą anksti – pakilo nuo atsarginių žaidėjų suolo ir per 74 sekundes palaidojo tris tritaškius, kad padėtų Creightonui įgyti dviženklį skirtumą. Kalkbrenneris per pirmąjį ketvirtį taip pat pelnė devynis taškus.

Antrajame ketvirtyje įvarčių stulpelį įveikė septyni skirtingi „Bluejays“, šešiais taškais aplenkdami vyresniuosius Bayloras Šermanas.

READ  Nadalis įveikė Berankį ir patenka į trečiąjį Vimbldono ratą

Karalius pelnė 10 taškų ir Trejus Aleksandras Jis pridėjo aštuonis taškus per trečiąjį CU kėlinį, kuris pasižymėjo keturtaškiu.

Paskutinis ketvirtis parodė, kad tikrasis Creighton pirmakursis sudarė 13 iš jų. Vice’as paskutiniame freime surinko aštuonis taškus ir pirmavo CU.

„Raw Talent Elite“ komandą, kurią sudaro žaidėjai iš Bahamų, 17 taškų į priekį vedė Jacobas Jacksonas. „Raw Talent Elite“ savaitės pradžioje nugalėjo VMI.

„Creighton“ ant parketo grįžta sekmadienį 10 val., kai žaidžia prieš „Žalgirį“ – Lietuvos komandą, kuri penktadienio popietę 86:60 pralaimėjo Pietų Karolinai.