Vyrų EHF EURO 2024 atrankos 3 turo aprėptis

19:17

Sužaidus 10 minučių Liuksemburge ir Turkijoje jie buvo valdomi santykiu 5:1, daugiausia dėl trijų vartininko Tannerio Gueney atmušimų. Tanneris šiuo metu rungtyniauja ties 75 procentais ir aiškiai atvėrė duris savo komandai įgyti pranašumą kitame aikštės gale.

Lenkijoje šeimininkai šiek tiek sumažino atsilikimą, bet tik nežymiai – septynias minutes nuo Prancūzijos 34:26. Panašu, kad valdantieji olimpiniai čempionai turi visus taškus, išskyrus du. Krašto puolėjas Dylanas Nahi pasiekė didžiulę 10 įvarčių sumą, o Tika Mame prie savo sąskaitų pridėjo šešis įvarčius.

EHF EURO taurės akistatoje Švedijoje dešiniojo krašto gynėjas Imanolis Garciandia prieš aštuonias minutes išlygino rezultatą 2:2 ir surinko iki šiol mažiausią rezultatą. Jis įmušė abu Ispanijos įvarčius, o jo tiesioginis partneris kairiajame Švedijos rinktinėje Erikas Johanssonas – abu Skandinavijos rinktinės įvarčius.

19:07

Atėjo laikas pirmosioms EHF EURO taurės šio turo rungtynėms. Švedija prieš Ispaniją prasidės po trijų minučių. Pagauk gyvai EHFTV.

Tai bus kai kurių didelių rungtynių, kurios vis dar šviežios atmintyje, revanšas, įskaitant EHF EURO 2022 finalą ir kovos dėl bronzos medalio paskutiniame pasaulio čempionate sausio mėn. Švedija laimėjo Europos finalą, o Ispanija iškovojo bronzos medalį 39:36 Švedijos aikštėje Stokholme.

Iš viso komandos anksčiau buvo susitikusios 29 kartus, iš kurių 14 laimėjo Ispanija, 15 – Švedija.

Iki šiol EHF EURO taurės turnyre Švedija laimėjo abejas rungtynes ​​– prieš Daniją ir Vokietiją, o Ispanija – po vieną pergalę prieš Vokietiją.

19:02

Tai buvo liūdna akimirka „Türkiye“, kuri žaidžia pirmąsias oficialias rungtynes ​​po pražūtingo žemės drebėjimo vasario pradžioje. Komanda per žemės drebėjimą prarado kapitoną Semalą Gudahya ir Gudahya šeimą.

Kartu su vidaus komandos kapitonu Kutahya buvo paplūdimio rankinio nacionalinės komandos kapitonas ir rezultatyviausias 2019 ir 2021 m. paplūdimio Europos čempionatų žaidėjas. Iš viso Turkijos rinktinėje jis pasiekė 150 rungtynių.

READ  „Eurovizija.LT 2024“ pusfinalio 3 rezultatai – ESCBEAT

18:55

24:14 grįžtame į antrą Lenkija ir Prancūzija rungtynių kėlinį, o Prancūzija jau po keturių minučių yra atsakinga. Lenkijai atėjo krizės metas – jei jie nori išsikapstyti iš šios gilios duobės, laikas pradėti, todėl kita minutė yra lemiama, todėl šeimininkai siekia sugrįžimo.

Jau beveik laikas prasidėti trečiosioms dienos rungtynėms: Liuksemburgas prieš Türkiye, 19:00 CET. Pasižiūrėk EHFTV.

18:38 Pusinio kėlinio atnaujinimas: Lenkija prieš Prancūziją 11:22

Pertrauką įmušusi daugiau nei 10 įvarčių, Prancūzija laukia trečios pergalės atrankoje. Ar Lenkija gali tai pakeisti?

18:30

Pirmojo kėlinio pabaigoje Lenkijai atrodė neblogai – likus šešioms minutėms iki pertraukos šeimininkai atsiliko 10:17.

Prancūzijos krašto gynėjas Dylanas Nahi ir gynėjas Dika Mam buvo žaidimo lyderiai, pelnę po keturis įvarčius, o Mam 100% tikslumu.

Prancūzijoje dažniausiai šaudymo procentas yra didesnis – 76 proc., o Lenkijoje – 52 proc. Lenkija šiame etape prametė 10 metimų.

18:05

Gdanske ir Prancūzijoje pirmieji etapai buvo išvykę, o Dylanas Nahis su greita pertrauka atmušė 4:1 prieš pat keturias minutes.

Kol Lenkija stengsis įjungti variklius, pažiūrėkime, kas bus toliau: Liuksemburgas prieš Turkiją.

Abi komandos siekia savo pirmosios pergalės atrankos varžybose, o Liuksemburgas siekia pirmosios pergalės EHF EURO atrankoje nuo 2002 m.

Istorija palanki Turkijai, nes jie laimėjo penkias iš šešių ankstesnių rungtynių prieš Liuksemburgą, įskaitant paskutiniąsias keturias.

17:48

Laikas įsijungti per EHFTV Prancūzija prieš Lenkiją!

Kai tik pradėsime konkuruoti, visą naktį vyks nenutrūkstamas veiksmas.

17:28 val

Vienomis rungtynėmis mažiau, bet šiandienos rungtynės dar tik prasidėjo – dar laukia septynios rungtynės, kitos 18:00 CET: Lenkija prieš Prancūziją.

Abi komandos į žaidimą įsitraukė iškovojusios po dvi pergales iš dviejų iki šiol žaidusių rungtynių, o tai reiškia, kad šiame susitikime yra keletas pirmųjų taškų. Prancūzija pagal įvarčių skirtumą pirmauja 8 grupėje ir lenkia Lenkiją.

Paskutinį kartą komandos susitiko sausio mėnesį vykusiose vyrų pasaulio čempionato atidarymo rungtynėse, kuriose Prancūzija laimėjo 26:24. Prancūzija į finalą pateko aštuntą kartą ir iškovojo sidabrą po to, kai pralaimėjo trofėjų Danijai, o Lenkija užėmė 15 vietą.

Per visą jųdviejų tarpusavio akistatą Prancūzija laimėjo aštuonias iš 14 rungtynių – konkrečiai, šešias iš paskutinių septynių rungtynių.

Prancūzijai dėl traumos trūksta krašto puolėjo Hugo Deschampso, bet sveikina Timothy N’Gusaną, Aymericą Minne’ą ir Karlą Konaną.

16:45

Būtinai prisijunkite prie mūsų čia tiesioginiame tinklaraštyje EHFTV Visuose mūsų socialinės žiniasklaidos kanaluose šį vakarą dar 7 rungtynės iš EHF EURO 2024 atrankos varžybų!

Pirmasis iš jų yra sausio mėnesio pasaulio čempionato atidarymo… Lenkija prieš Prancūzija pakartojimas 18:00 CET!

16:36

Štai rungtynių statistika ir įvarčių autorių sąrašas!

Gruzija anksti išsiveržė į priekį ir niekada nežiūrėjo atgal, užėmusi pirmuosius du taškus EHF EURO 2024 atrankos 2 etape.

Nuo Vengrijos ir Šveicarijos 6 grupėje jie atsilieka dviem taškais

16:31 val

Pilnas laikas

Gruzija puikiai laimi šį mačą ir pirmauja 14!

16:26 val

Lietuva po kelių minučių sugriebė pirmąjį įvartį, tačiau persvara vis dar buvo 14!

Gruzija iškovos antrąją pergalę prieš lietuvius!

16:19 val

Atrodė, kad šią popietę Lietuvai nieko nederėjo.

Likus 8 minutėms, Gruzijai taškai jau yra krepšyje

16:14 val

Giorgi Skovrepatze įmušė įvartį, kai artėja paskutinės 10 rungtynių minučių! 10 iš 12 šūvių iki šiol!

READ  Lietuva: Šįvakar – pirmasis Eurovizija.LT 2024 įkarštis! - Eurovizijos naujienos | Muzika

Nė vienas Lietuvos žaidėjas nėra įmušęs daugiau nei 2!