Vorholmo audros sugrįžo į savo formą, kai Paulius panaikina euro silpnumą

išleista:

MIUNchenas (Vokietija) (AFP) – Karstenas Warholmas paskelbė sugrįžęs į formą, penktadienį Miunchene išlaikęs Europos čempiono titulą 400 m barjerinio bėgimo rungtyje, o Fimke Ball pelnė netikėtą dublį.

Didžiosios Britanijos atstovės Laura Muir ir Zarnell Hughes iškovojo dominuojančius aukso medalius atitinkamai moterų 1500 m ir vyrų 200 m bėgime, tačiau Dina Asher-Smith aplenkė šveicarę Mugenga Kamponge, siekdama apginti 200 m čempiono titulą.

Warholmo pasirodymas buvo dar įspūdingesnis, nes jis grįžo po traumos, o po nesėkmės praėjusį mėnesį Oregone pasaulio čempionate užėmė septintąją vietą.

Warholmas, kuris pernai Tokijuje iškovojo stulbinantį pasaulio rekordą – 45,94 sekundės, įrodė, kad sugrįžo į savo lygį Miunchene ir pasiekė 47,12 sek. 48,56 sekundės. , ir Kubos ir Turkijos kilmės Yasmani Kupello (48,78).

Warholmo laikas viršijo ankstesnį geriausią Europos rekordą – 47,48 sekundės – tuometinį pasaulio rekordą, kurį 1982 m. Atėnuose pasiekė Vakarų vokietis Haraldas Schmidas.

Nenuilstantis olandas Paulas trečiadienį tęsė savo pergalę 400 m bėgimo bėgime, visiškai kontroliuodama moterų 400 m barjerinį bėgimą, kad pasiektų nepamirštamą Europos dvikovą.

Paulius, kaip ir Warholmas, pasiekė čempionato rekordą per 52,67 sek., aplenkdamas ukrainietes Viktoriją Tkačuk ir Anną Ryžikovą.

#1 nuotrauka

„Laimėti šį aukso medalį – didžiulis palengvėjimas“, – sakė Paulius. „Man tai buvo puikios lenktynės. Esu labai nustebęs, kad pasiekiau tokį greitą laiką.

„Buvo labai protiškai sunku lenktyniauti 400 m be kliūčių. Labai didžiuojuosi dviviete. Daugiau dvikovos nedarysiu. Na, galbūt. Niekada nesakyk niekada!”

Muiras vadovauja britų kaltinimui

Muiras iškovojo pirmąjį Didžiosios Britanijos auksą fantastiškoje lengvosios atletikos naktyje, kai nuskriejo skambant varpui ir iškovojo bendrą pergalę moterų 1500 m bėgimo rungtyje.

Ji išlaikė savo titulą iš Berlyno 2018 m. 4:01.08 ir užbaigė įspūdingus čempionato metus, per kuriuos taip pat iškovojo olimpinį sidabrą, pasaulio bronzą ir Sandraugos auksą.

READ  Lakers versus Bucks score: Live updates such as LeBron & Co. meet, Milwaukee led by Giannis in possible final preview

Sidabrą iškovojo airė Ciara Magian (4:02,56), o bronzą – lenkė Sofia Al-Nawi (4:03,59).

„Žinojau, kad mano greitis buvo geriausias paskutiniame rate, todėl tiesiog bandžiau jį kontroliuoti ir dominuoti lenktynėse“, – sakė Muiras.

#2 nuotrauka

„Ten buvo gera kova ir džiaugiuosi, kad sugebėjau iškovoti pergalę. Po to noriu mėgautis pirmosiomis atostogomis užsienyje po daugelio metų!”

Čempioną ginantis Ramilas Gulijevas vyrų 200 metrų distancijoje sustojo patyręs traumą, o Hughesas antradienį pakilo, kad pagerintų savo sidabrą 100 metrų distancijoje, atsilikęs nuo olimpinio čempiono Marcelio Jacobso, pergalę įveikęs per 20,07 sek.

Antrą Europos sidabro medalį pelnė Nethaneelis Mitchellas-Blake’as (20,17), o italas Filippo Torto iškovojo bronzą (20,27).

„Sužinojau, kad esu greitesnis už kitus žaidėjus trasoje dėl savo greito 100 metrų“, – sakė Hughesas, gimęs ir užaugęs mažoje Karibų saloje Angilijoje, Britanijos užjūrio teritorijoje.

„Aš tikrai padariau žalą posūkyje, tikrai dominavau. Kai kirčiau finišo liniją, žinojau, kad laimėjau, nes ten nemačiau nieko kito.”

Tokios sėkmės nepasisekė Asherui Smithui, kurį žemės ruože aplenkė Kaponge, kuris britui 22,43 įveikė per 22,32 sek.

Aukštos kokybės vyrų disko metimo rungtyje vyko konkurencija – Lietuvos paauglių ir pasaulio sidabro medalininkas Mikolas Alkna penktuoju bandymu laimėti pasiekė čempionato rekordą – 69,78 metro.

Sidabrą iškovojo pasaulio čempionas slovakas Christianas Sy, įveikęs 68,28 m, o britas Lawrence’as Okoye’as namo grįžo su bronza (67,14), kur olimpinis čempionas švedas Danielis Stahlas sugebėjo finišuoti tik penktas.

Suomietis Toby Raitanenas atliko puikų paskutinį smūgį ir iškovojo aukso medalį vyrų 3000 m barjerinio bėgimo rungtyje 8:21,80, aplenkdamas italus Ahmedą Abdelwahedą ir Osamą Zaghli.

O po ankstesnių Ukrainos sidabro ir bronzos medalių karo draskoma šalis pagaliau iškovojo Europos auksą Miunchene, kai Marina Bek Romanchuk geriausiomis pastangomis 15,02 metro įveikė moterų trišuolį.

READ  Bobas Arumas teigia, kad dėl finansinių problemų Manny Pacquiao-Terence Crawford mūšis yra atšauktas