„Vols“ krepšinis parodiniame ture po Italiją nugalėjo Lietuvos komandą

(utsports.com) Florencija, Italija – Tenesio krepšinio komanda penktadienį Florencijos Palacurciano stadione pradėjo trijų rungtynių parodų turą po Italiją, 97:57 įveikusi Lietuvos iki 21 metų rinktinę.

Savanoriai žaidė keturis kėlinius po 10 minučių pagal FIBA ​​taisykles ir įpusėjus pirmavo 52:28, o trečiajame kėlinyje 22:6 įveikė lietuvius.

Tenesio treneris Rickas Barnesas Penktadienį jis ėmėsi žiūrovo vaidmens, įgalindamas savo personalą, kuriam vadovauja vyriausiasis treneris Justin Jenny– Susitvarkyti su taktiniais koregavimais žaidime.

Perkėlimas kitais penktais metais Daltonas Knechtas Jis pelnė 14 taškų ir pabrėžė keturis tritaškius. Perkelti kolegą Jordan Jenny Jis taip pat išmetė keturis tritaškius, atlikdamas 13 taškų.

Redshirt pirmakursių sargyba Fredis DeLeone V Jis įspūdingai surinko 13 taškų, atliko penkis rezultatyvius perdavimus ir perėmė tris kamuolius, o tai davė toną „Big Orange“ puolimui.

Senas vyras Tobis Awaka (13 taškų, 10 atk. kam.) ir J. B. Estrella (11 tšk., 10 atk. kam.) Abu nuo suolo surinko dvigubus dublius.

Pradinis komplektas Jahmi Mashaak Pirmajame kėlinyje jis pelnė visus 12 taškų (dažnai pasiekdamas kraštą), taip pat perėmė šešis kamuolius, atkovojo penkis kamuolius, atliko keturis rezultatyvius perdavimus ir blokavo.

Tenesis kaip komanda pataikė 0,442 iš lauko ir 0,324 iš 3 taškų. Volai pateisino savo šykštaus gynėjo reputaciją, išlaikę Lietuvos rinktinę iki mažiau nei 0,300 metimų iš aikštės ir 24 bandymus pataikyti vos keturis tritaškius (.167).

Vienintelis lietuvis dviženklį įvartį pelnė Jantas Krizanauskas, iš viso surinkęs 12 taškų.

Ankstyvą penktadienio popietę Volzų šeima mėgavosi ekskursija pėsčiomis po Florencijos istorinį miesto centrą, kurį išryškino užlipimas 463 laipteliais į garsiosios Santa Maria del Fiore katedros viršūnę.

Tenesis ir Lietuva žais atsakomąsias rungtynes ​​šeštadienį 19 val. CT/13 val. ET. Gerbėjai gali pasiekti tiesioginį žaidimo vaizdo srautą įsigiję vieno mėnesio žaidimo prenumeratą flowhop.

READ  Atlikėjas Edas Sheeranas atvyksta į Lietuvą: bet Vilniuje nekoncertuos - MadeinVilnius.lt