Victoras Okohas Bonifacas pelnė penktąjį Čempionų lygos įvartį Bodo/Glimt komandai įdomiose aštuonių įvarčių rungtynėse su „Linfield“

Nigerijos jaunuolis Victoras Okohas Bonifacas įmušė įvartį, kai Bodou įmušė aštuonis įvarčius prieš „Linfield“ 10 žmonių komandą ir stilingai pateko į trečiąjį etapą.

Po stulbinamos pergalės 1:0 praėjusią savaitę Windsor Park pirmajame etape, Linfieldas atvyko į Espmerą, norėdamas užbaigti darbą.

Tačiau drąsi komanda iš Šiaurės Airijos atsidūrė 10 vyrų po 21 minutės, kai Kirkas Milleris buvo išsiųstas iš aikštės.

Bonifacas per tris (3) šio sezono Čempionų lygos rungtynes ​​pelnė penkis (5) įvarčius.

Po šoko pralaimėjimo pirmosiose rungtynėse Bodou/Glimtas padarė du pakeitimus savo puolime – 21-erių Nigerijos puolėjas Boniface ir Amal Pellegrino pakeitė Ronarą Espjordą ir Sondre Surley.

Neilgai trukus Norvegijos čempionams pavyko išlyginti rezultatą, kai Hugo Vettelsenas tą vakarą įveikė 1:0.

Linfieldo reikalai pablogėjo, nes jų skaičius sumažėjo iki dešimties, nes Milleris gavo įsakymą rungtynėms 21-ąją minutę.

Aikštės šeimininkai pasinaudojo savo skaitine persvara ir padvigubino savo pranašumą, kai Bonifacas baudos smūgiu išvedė juos 2:0.

Pellegrino, kuris įmušė įtvarą, atliko savo pirmąsias rungtynes ​​šią naktį ir padarė rezultatą 3:0, o Ulrichas Saltensas prieš pertrauką 4:0 įmušė ketvirtąjį įvartį.

Po pertraukos dar du įvarčiai per dvi minutes, kai žaidėjas Ronaras Espegordas ir Pellegrino, jo antrasis įmušimas šią naktį, išvedė norvegus į priekį 6:0 prieš valandą.

Du vėlyvieji Alphonse’o Sampsteado ir Espejordo įvarčiai, taip pat jo antrasis vakare, užtikrino Boudou/Glimt veiksmą ir lengvą perdavimą į trečiąjį ratą.

Po šios pergalės „Bodo/Glimt“ trečiajame UEFA Čempionų lygos atrankos etape žais su Vilniaus „Žalgiriu“ po to, kai Lietuvos komanda rezultatu 3:0 įveikė Švedijos „Malmo“ ekipą.

Tuo tarpu „Linfield“ komandai tai yra Čempionų lygos svajonės pabaiga, nes jie pateks į trečiąjį Europos lygos atrankos etapą ir žais „Karabagh“ arba „FC Zurich“, o „Karabag“ 3:2 pirmauja Šveicarijai.

READ  „Grateful Dead“, Billas Waltonas, Bostono „Celtics“ visi susidūrė prieš 35 metus