Vengrija šoktelėjo pasiūlyti Lietuvos NBA porą

Johnny Asconis/ [email protected]

Trečiajame kėlinyje lietuvė išsiveržė į priekį ir aplenkė Juodkalniją. 90-73. Kitur 2023 m. FIBA ​​Pasaulio taurės atrankos K grupėje laimėjo Vengrija, 82-79Šeštadienį išvykoje su Čekija.

„Zalkirio“ arenoje žaisdama Kassio Maksvidio, kuris taip pat yra ir „Zalkirio“ žaidėjas, treniruojama komanda trečiajame kėlinyje numetė 32 taškus ir apylygį žaidimą pavertė pasivaikščiojimu parke. Tomantas Sabonis iš Sakramento „Kings“ pirmavo, surinkęs 24 taškus, pelnęs 15 taškų, atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs septynis rezultatyvius perdavimus. NBA komandos narys ir kapitonas Jonas Valančiūnas surinko 12 taškų ir atkovojo 14 kamuolių dvigubu dubliu. – Dvigubas. „Panathinaikos“ OPAP naujokas Marius Grikonis turi 16 taškų ir grupėje pagerino rezultatą iki 7-1.

Po rungtynių Maksvytis paskelbė „Ryto“ žaidėją Gytį Masiulį kaip finalininką 2022 m.

Domantas Sabonis (Sacramento Kings)
Jonas Valančiūnas (New Orleans Pelicans)
Christopas Žemaidis (BC Wolves)
Ekirtas Žukauskas (B.C. Wolves)

Pralaimėjimų pabaigoje Čikagos „Bulls“ žaidėjas Marko Simonovičius pelnė 13 taškų, atkovojo 5 kamuolius, perėmė tris kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą. Natūralus taškas Kendrickas Perry, kuris šį sezoną rungtyniaus su krepšinio Čempionų lygos „Unicaja“ ekipa, pelnė 21 tašką Juodkalnijai.

Madrido „Real“ žaidėjas Adamas Hanga surinko 20 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus sunkiose rungtynėse „Rocknet“ arenoje Somuto mieste, Vengrijoje. Londono liūtų žaidėjas Vojtechas Hrubanas pelnė 26 taškus, bet praleido vėlyvą šūksnį ir galimybę priverstinai pratęsti laiką. Tikrai nepadėjo ir tai, kad šeimininkams trūko ir Tomo Satoranskio, ir Wito Krejci.

READ  Ar Lietuva prieš Šiaurės Airiją šį vakarą rodoma televizijoje? Kaip stebėti pradžios laiką, kanalą ir Pasaulio taurės atranką

Po pergalės Stojano Ivkovičiaus auklėtiniai sumažino atotrūkį tarp trijų geriausių pasaulio čempionato vietų ir rungtynių atitinkamai 4:4 ir 5:3. Čekai nusileido 3:5.

Vaizdo kreditas: FIBA.BASKETBALL