„Valencia“ neranda sagos prieš „Žalgirį“

„Valencia Basket“ parodė, kad jis nepatiria savo geriausių momentų reguliariajame Eurolygos 2020–2021 m. Etape ir negali tiesiogiai varžytis su Kauno „Žalgiriu“ „La Fonteta“. Lietuvos komanda laimėjo rezultatu 78-79 mače, kurį, atrodo, vietos gyventojai pasiėmė epiniu būdu ir pametė trimitą, norėdami pasitraukti iš „Priedo“. Valensijos komanda atsisakė savo šeštojo pralaimėjimo per paskutinius aštuonis susitikimus ekstremaliame žemyno čempionate – tai visiškai priešinga serija Endesos lygoje, tačiau dabar jie negali jos nunešti į Europą, palikdami 11–11 pergalių. Lietuvos rinktinė ir viena iš aštuntos vietos.

Jaume’io Ponsarnau vyrai vėl sumokėjo už tam tikrus įžeidimo trūkumus, tačiau, nepaisant to, kaip atsitiko prieš „Efes“ ar „Maccabi“, jie buvo ties pergale, kuri atrodė prarasta daugeliu momentų, tačiau dėl Mariouso Grigonio su garbės perversmu pateko į Kauną. pabaigoje. „Žalgiris“ per pastaruosius tris kėlinius buvo nuoseklesnis. Palaikomas po gero „hat-trick“ smūgio ir atlikus Robto (17 tšk.) Bei Louverne’o (13) darbą, jis po pirmojo kėlinio (20-20) pradėjo dominuoti švieslentėje. Vis dėlto „Valencia Basket“ užfiksavo ataką prieš minkštesnį varžovą ir dominavo antrajame kėlinyje (38-47).

Trečiasis laikotarpis taip pat nebuvo teigiamas vietiniams gyventojams, kuriems iki pabaigos jau buvo likę dešimt susirūpinimo taškų (46–58). Ten jis žinojo, kaip reaguoti į 9-2 dalį, kad atgautų savo galimybes lemiamam kėliniui. „Žalgiris“ sugebėjo išlaikyti savo pranašumą, tačiau po truputį puolime prarado jaunatviškumą. Taronga buvo išdėstyta dviem dalimis (64–66), tačiau negalėjo pasistūmėti iki siautulingo ir netikėto šoko pabaigos. Hermansonas atliko veiksmą „2 + 1“, kad suteiktų gyvybę (70–74), Walkupas atsakė trigubu (70–77), kad gautų dar vieną priešakinę kompensaciją (73–77). Svečiai sugaišo kitą ataką ir gavo tris Kalinico smūgius, kurie praleido paskutinius Hermansono smūgius, kad surinktų svarbų puolimo atkovojimą ir padėtų Van Rossumui pasirašyti dar vieną hat-trick’ą (78-77). Tačiau liko trys sekundės, o Gregonesas rado spragą gynyboje, norėdamas užkirsti kelią ir suteikti pergalę savo komandai.

READ  1989 metais „Warriors“ įrašė NBA istoriją, pasirašė sutartį su Saronu Marcioliones