Vaizdo įrašas: „Hero Dubai Hatta Elite“ 60 km lenktynėse „Stosek“ ir „Luthi“ buvo apdovanoti geriausiais krepšiais

Per pristatymo ceremoniją HERO Dubai Hatta nugalėtojai pozuoja su pareigūnais.

Šiandien įlanka Personalo reporteris

Dabartinė UCI maratono pasaulio lyderė Arianne Luthi penktadienį aplenkė šveicarę ir pasaulio čempionę Ramoną Furcini ir laimėjo moterų HERO Dubai Hatta Elite, o čekas Martinas Stosekas laimėjo vyrų 60 km elito titulą.

Hatta MTB Trail centre, remiamas Dubajaus sporto tarybos, HERO Dubai Hatta, pritraukusi daugiau nei 700 dalyvių iš daugiau nei 40 šalių, vyko Hatta MTB Trail Centre, suteikianti dalyviams galimybę varžytis išskirtinėje vietoje – dvi lenktynių trasos vingiuoja. per smėlio kopas ir uolėtus takelius.

6 kilometrų ilgio UCI maratono trasa padidina aukštį 1600 kilometrų, o trumpesnėse 18 kilometrų lenktynėse (trys 6 kilometrų trasos kilpos) aukštis viršija 270 kilometrų.

Stosekas, dabartinis UCI maratono pasaulio reitingo lyderis ir praėjusių metų UCI MTB maratono pasaulio čempionato bronzos medalininkas, elitinėse vyrų 60 km lenktynėse finišavo pirmas – dvi valandas, tris minutes ir septynias sekundes. Trečiąją vietą 23 sekundėmis užėmė Peteris Bruce’as iš Estijos (2:03:30), o vokietis Andreasas Seewaldas, 2021 m. BMW HERO Sudtirol Dolomites nugalėtojas, finišavo trečias – 2:06:38.

Elitinėse moterų 60 km lenktynėse Luthy finišavo 59 sekundėmis aplenkdama savo kolegę pasaulio čempionę, o laikas 2:40:47. Forchini vėliavą užėmė per 2:41:46, o lietuvė Katazina Sosna, 2021 m. BMW HERO Südtirol Dolomites laimėtoja ir 2020 m. Hatoje užėmusi vicečempioną, liko trečia – 2:46:12.

HERO Dubai Hatta yra didelio oktaninio skaičiaus sporto renginys, HERO serijos dalis ir vienintelės Union Cycliste Internationale (UCI) kalnų dviračių lenktynės Arabijos pusiasalyje. Tai vienos iš penkių tarptautinių dviračių varžybų, kurias kasmet rengia Dubajus, o jaudinantis antrasis lenktynių etapas įtvirtino Dubajaus, kaip tarptautinių dviračių ir kalnų dviračių lenktynių, vietą.

READ  „Lawson Nuggets“ NBA lokauto metu žais Lietuvos komandoje – „Denver Post“.

Lenktynės, pavadintos „Dykumos magija“, remia Dubajaus vyriausybės strateginius planus plėtoti Hatą ir padidinti jos, kaip pasaulinio lygio turizmo ir sporto paskirties vietos, patrauklumą.

Tai atitinka Jo Didenybės šeicho Mohammedo bin Rashido Al Maktoumo, JAE viceprezidento ir ministro pirmininko bei Dubajaus valdovo, Hatta plėtros planus, neseniai patvirtinusius naujus projektus, kuriais siekiama remti Hatos plėtrą ir sustiprinti jos, kaip vieno, pozicijas. ryškiausių turistinių objektų šalyje ir visame pasaulyje.

Tai taip pat atitinka Dubajaus sosto įpėdinio princo ir Dubajaus emyrato vykdomosios tarybos pirmininko šeicho Hamdano bin Mohammedo bin Rashido Al Maktoumo ir Dubajaus sporto tarybos pirmininko šeicho Mansouro bin Mohammedo bin Rashido Al Maktoumo nurodymus. , paversti Dubajų dviračiams draugišku miestu ir sustiprinti jo, kaip geriausios vietos pasaulyje, pozicijas tarptautinėms sporto šakoms.

Dubajaus sporto taryba nori organizuoti tarptautinius renginius Hatoje, kad padidintų informuotumą apie regiono gamtos grožį, biologinę įvairovę ir vaizdingą kalnuotą aplinką, taip pat skatintų sporto kultūrą.