„United“ patiria dar vieną pralaimėjimą, o „Bayern“ pateks į atranką su „Arsenal“ pergale prieš „Sevilla“.

Dalyvaujančių komandų sąrašas Čempionų lyga Aštuntfinalis aiškesnis po ketvirtojo turo rungtynių pabaigos.

kol tikrasis Madridas Miuncheno „Bayern“ tęsė savo tobulą bėgimą, siekdama stilingai užsitikrinti kvalifikaciją į atkrintamųjų etapą, o 10-ies „Manchester United“ komandai, kuri pasidavė Kopenhagoje, pralaimėjo 4:3.

„United“ praranda dviejų įvarčių pranašumą po Rashfordo pašalinimo

„Manchester United“ sezonas buvo kupinas daugiau nuosmukių nei pakilimų, o trečiadienį išvykoje Kopenhagoje jie krito iki dar vieno žemiausio lygio, kai pralaimėjo 4:3, kai per pirmąsias 25 minutes pirmavo 2:0 per Rasmusą Hoglundą. Netikėta Marcuso Rashfordo raudona kortelė leido šeimininkams grįžti į lygiąsias, kurias jie laimingai gavo įmušdami du greitus įvarčius.

„Premier“ lygoje įvarčių dar neįmušęs Hoglundas per ketverias Čempionų lygos rungtynes ​​pelnė penkis įvarčius ir turėjo dar du šansus pelnyti pirmąjį „hat-trick“ „United“ gretose, kol ištiko nelaimė. Nors ir netyčia, Rashfordo smūgis Eliasui Gellertui prilygo kojos lūžiui, o teisėjas lietuvis Donatas Ramsas buvo išsiųstas į monitorių patvirtinti pražangą ir raudoną kortelę.

45-ąją minutę Mohamedas Elyounoussi įmušė pirmąjį įvartį Kopenhagos ekipai, o antrąjį – po baudos smūgio po to, kai Harry Maguire’as gavo baudos smūgį už rankinį. Andre Onana nesugebėjo pakartoti savo didvyriškumo pirmajame etape, nes Diogo Goncalves neteisingu keliu pasiuntė vartininką įmušdamas lyginamąjį įvartį.

„United“ susitvarkė antrajame kėlinyje ir vėl išsiveržė į priekį 69-ąją minutę, kai Lukas Lerageris buvo nubaustas už pražangą po VAR patikrinimo. Bruno Fernandesas smūgiavo pro vartininką ir išvedė „United“ į priekį 3:2.

Tačiau ir vėl, kaip ir pirmajame kėlinyje, „United“ žlugo likus keturioms minutėms iki žaidimo pabaigos. Pirmiausia Lerageris apsikeitė, kai aplenkė Diogo Dalotą, žaidžiantį kairiuoju gynėju, ir nukreipė kamuolį pro Onaną.

READ  Pakistanas Daviso taurės A grupėje 3:2 įveikė Lietuvą – naujausios žinios – „The Nation“.

Suolo sėdintis 17-metis Ronnie Bardji užbaigė sugrįžimą, kai jo metimas 87-ąją minutę įveikė Onaną ir iškovojo garsiąją pergalę. Tai buvo pirmoji Danijos komandos pergalė Čempionų lygoje per lygiai septynerius metus.

„Manchester United“ A grupėje laukia sunkus scenarijus, nes šiuo metu ji užima tik tris taškus per pirmąsias keturias rungtynes. Dar sunkesnis bus 5 turas, kai jie keliauja į Stambulą ir ieško pirmosios pergalės išvykoje prieš „Galatasaray“.

Kur iš čia eina Erikas ten Hagas ir jo komanda?

Daugiau komandų užsisako vietą aštuntfinalyje

„United“ kaimynai ir Čempionų lygos savininkai „Manchester City“ ir „RB Leipzig“ antradienį davė toną pirmuoju bilietų rinkiniu po pergalių prieš „Young Boys“ ir „Red Star“ Belgradą.

Dabar prestižinių klubų varžybų atkrintamajame etape prie dueto prisijungė ir daugiau komandų

Madrido „Real“, kuriam niekada nepavyko patekti į Čempionų lygos atkrintamąsias varžybas, išlaikė šią tradiciją, tęsdama savo tobulą sezono eigą, Santiago Bernabéu stadione 3:0 įveikdama „Sporting Branca“.

Taksim reklama

Per keturias žaistas rungtynes ​​daugiausiai 12 taškų pelnę Carlo Ancelotti auklėtiniai užsitikrino vietą 16-oje.

Rungtynės Santiago Bernabéu stadione Madrido „Real“ komandai prasidėjo įtemptai, o „Braga“ skyrė 11 metrų baudinį, kurio nepavyko realizuoti.

Po šių nuogąstavimų Brahimas Diazas po pusvalandžio atidarė Madrido „Real“ įvartį, kurį komanda išlaikė visą pirmąjį kėlinį.

Pasibaigus pirmajam kėliniui Madrido „Real“ iškovojo pergalę. Vinicius Jaunesnysis baigė keturių rungtynių be įvarčių seriją ir pasiekė 2:0, o po kelių minučių pelnė trečiąjį Rodrigo įvartį.

Koji M

Madrido „Real“ išlaiko C grupės viršūnę ir penkiais taškais atsilieka nuo „Napoli“, su kuriuo penktajame ture susikaus „Bernabéu“ stadione.

Dangote reklama 728x90_2 (1)

Taip pat skaitykite: Čempionų lygos turinys: Maguire’as iškovojo „Manchester United“ lemiamą pergalę, nes „Arsenal“ ir Madrido „Real“ laimi išvykoje

„Allianz“ arenoje „Bayern“ taip pat pasikliovė dviem greitais įvarčiais, kad nesunkiai nugalėtų „Galatasaray“. Per pirmąsias 80 minučių nepasižymėjęs Harry Kane’as per paskutines šešias minutes „Bayern“ ekipai pelnė du įvarčius.

READ  Baker Mayfield says he "failed" the Cleveland Browns because of his floundering at the loss of the New York Jets

Nors svečiai atotrūkį sumažino, to nepakako, kad „Bayern“ atimtų ankstyvą kvalifikaciją į aštuntfinalį.

Kitur „Arsenal“ priartėjo prie Čempionų lygos atkrintamųjų varžybų etapo, kai „Emirates“ stadione 2:0 įveikė „Sevilla“. Pirmojo kėlinio viduryje Leandro Trossardas atidarė įvartį, o 64-ąją minutę stulbinamu smūgiu Bukayo Saka padvigubino pranašumą.