UEFA Čempionų lyga: Shamrock Rovers pralaimėjo pirmajame atrankos etape Bredablake’ui, TNS taip pat nokautavo

„Shamrock Rovers“ komanda iškrito iš UEFA Čempionų lygos pirmajame atrankos etape, rezultatu 3:1 pralaimėjusi Islandijos „Bredablik“ klubui.

„Breedablik“ pirmajame etape siekė atmušti 1:0, įmušė įvartį namuose ir padidino pranašumą, kad išlygintų Jasoną Svanthorssoną.

16-ąją minutę jis labai pasistengė solo ir iš arti atliko įvartį.

58-ąją minutę Hoskuldur Jonlaugsson padidino Breedablik pranašumą puikiu smūgiu iš baudos aikštelės krašto ir į tinklą.

„Shamrocks“ gavo gelbėjimosi ratą 62-ąją minutę, kai Oliveris Sigorgonssonas įveikė kamuolį aikštės viduje ir po VAR peržiūros buvo paskirtas 11 metrų baudinys.

Baudinį realizavo Grahamas Burke’as, tačiau tai buvo tik paguodos įvartis.

Velso pusė Naujieji šventieji (TNS) Jie taip pat buvo pašalinti po pralaimėjimo Allsvenskan klubui 5:1 Hacken.

Švedija Velse laimėjo 2:0, įvarčius įmušė Ibrahimas Sadikas (19) ir Momodu Lamine Sonko (90+1).

„Išėjo taip, kaip maniau, kad viskas pasisuks“, – sakė vadybininkas Craigas Harrisonas.

„Jie yra labai gera komanda. Žiūri į juos ir nepaisant jų kokybės, žaidimo pradžioje jie įmuša nukrypimą, o tai tikrai sunku.

„Šiaip ar taip, kova yra įkalnė. Maniau, kad mes labai gerai apsivalėme. Vaikinai laikėsi, o antrajame kėlinyje turėjome keletą progų, bet jie yra labai gera komanda ir negaliu nusivilti visų vaikinų įdėtomis pastangomis.”

Žalgiris Vilnius Į antrąjį etapą ji pateko po pergalės 2:1 prieš Šiaurės Makedoniją Struga.

Besarto Ibrahime’o 74-ąją minutę baudinį po keturių minučių greitai atšaukė Youri Kindeshas.

Savos Radičiaus įvartis 84 minutę užtikrino, kad Lietuvos komanda pateks į antrąjį atrankos etapą.

Talino floraJo viltys patekti į Čempionų lygą staiga nutrūko po to, kai 3:0 pralaimėjo Lenkijos klubui. Raku (Bendra 4:0).

Hamrun Spartans pralaimėjo 2-1 Maccabi Haifa Prieš 30 000 gerbėjų Izraelyje.

Antrajame mače „Maccabi“ pirmavo 4:0, bet Josephas Mbongas 32-ąją minutę išvedė Maltos klubą į priekį.

Izraelio „Premier“ lygos komanda 69-ąją minutę rezultatą išlygino Erikas Choranovas, o 84-ąją minutę iš arti šovė Frantzdy Piero ir užtikrino patogią šeimininkų pergalę.

Svarbiausi įvykiai: Haifa „Maccabi“ leidžia „Hamronui“ lengvai patekti į Čempionų lygos atranką

Moldovos pusė Šerifas Tiraspolis Jam prireikė pratęsimo prieš Rumunijos komandą Farol Constanta užsitikrinti vietą antrajame ture. Aminas Talalas per pirmąjį kėlinį įmušė įvartį ir išvedė šeimininkus į priekį, tačiau bendroje sumoje 1:1.

Aikštės šeimininkams pergalę užtikrino Jerome’o Nujoumo Mbekele ir Peterio Oluaseumo Ademo įvarčiai.

Bati Borisovas Tą naktį Albanija nugalėjo 2:0 Partizani laimėti bendru rezultatu 3:1. Įvarčius pelnė Vladislavas Malkevičius ir Aleksandras Šestjukas.

Zrinjski Mostar Kvalifikaciją jie pasiekė po to, kai laimėjo prieš juos baudų seriją Urartu Bosnijoje. Praėjusią naktį Mostaras pralaimėjo rezultatu 3:2, tačiau pirmajame etape 1:0 privertė baudą prieš Armėnijos klubą. Pergalingą baudos smūgį šeimininkams po pratęsimo realizavo Hrvoje Barisičius.

UEFA Europos konferencijos lygos atrankos varžybose Maltos klubas Balzanas Jis išvyko iš Slovėnijos Domzel Laimėjus bendru rezultatu 5:4.

„Balzan“ po pirmojo etapo atmušė 4:1, tačiau Domzalas per pagrindinį laiką pirmavo 3:0.

Tada 94-ąją minutę Balzanas smūgiavo pro Andre. Po keturių minučių Andrejus buvo apdovanotas antrąja geltona kortele, tačiau šeimininkai išlaikė pergalę.