„UConn“ išgyvena pirmąjį ankstyvąjį testą be Paige Bueckers ir laimėjo 5 geriausių Teksasą

„Huskies“ atrodė kaip pretendentai į nacionalinį titulą už pagrindinio antrakursio Kazi Fuddo pasirodymo (AP Photo / Jessica Hill)

Paige Bueckers stebint iš šono, UConn pirmadienį susidūrė su sunkiu ikisezoniniu išbandymu prieš 3-ąją Teksaso vietą.

praeiti įtikinamai. Penktą vietą užėmę „Huskies“ po vieną iš savo ikisezoninių rungtynių namuose laimėjo 83:76.

Pirmakursis Qazi Vaadas dominuojančiu grasinimu išsiveržė į priekį aikštėje – pelnė 32 taškus ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus, pataikydamas 12 iš 20. Būdama ikisezoninės „All-Big East“ komandos narė, ji turės nešti didelį krūvį, kai „Bueckers“ šį sezoną paliks nuošalę.

Ar „Huskies“ gali varžytis dėl titulo be „Bakers“?

Bickers suplėšė jos kairiojo kelio priekinį kryžminį raištį Vasaros perdavimo žaidimo metu. UConn atmetė jai šį sezoną rugpjūtį. Buvusio metų žaidėjo Naismith trauma buvo akivaizdžiai didelis smūgis Okun viltims laimėti pirmąjį nacionalinį čempionatą nuo 2016 m. Tačiau Storrso spintelė toli gražu nėra plika, kaip rodo pirmadienio pergalė.

Aaliyah Edwards ir Caroline Ducharme panašiai buvo išrinktos į „All-Big East“ komandą. Edwardsas pelnė 10 taškų ir atkovojo 8 kamuolius prieš „Longhorns“, o Ducharme’as matė ribotą veiksmą, kai nuo suolo pelnė dvitaškius. Nemalonus kaklo sužalojimas kurie jį uždarė UConn sezono pradžioje prieš Northeastern.

Teksasiečiai pirmajame ketvirtyje išsiveržė į priekį 19:18, antrojo kėlinio pabaigoje žaisdami pirmyn ir atgal. Likus kėliniui 2:21 „Huskies“ išsiveržė į priekį 8:0 iki 38:32 ir nuo to laiko persvaros nepasidavė. Trečiajame kėlinyje UConn septyniais pranoko Teksasą ir ketvirtojo kėlinio viduryje atsidarė net 77:60, o „Longhorns“ paskutinėmis minutėmis išmušė savo deficitą. Tačiau antroje žaidimo pusėje, kurioje dominavo UConn, Huskiams niekada nekilo grėsmė.

Vyresnioji gynėja Sonya Morris pirmavo teksasiečių ekipoje, surinkusi 21 tašką, atkovojusi 2 kamuolius ir perėmė du kamuolius, pataikydama tritaškius 5 iš 10.

READ  NATO siekia sumažinti nesutarimus dėl Ukrainos narystės

„Huskies“ turės daug galimybių išbandyti save artėjančiose rungtynėse su 10 NC State, 9 numeriu „Notre Dame“, 19 „Meriland“ ir 20 „Creighton“ ekipa, kol kalendorius pasisuks 2023 m.