Turkija įveikė Lietuvą, pratęsdama UEFA Tautų lygos etapą

Turkijos futbolo rinktinė antradienį rezultatu 2:0 nugalėjo Lietuvą ir UEFA Tautų lygos C lygos 1-oje grupėje išlaikė nepriekaištingą pasirodymą ketveriose rungtynėse.

Khanas Aihanas 37-ąją minutę pelnė įvartį Kurzalo Axelio aikštėje Izmire.

54-ąją minutę Hakanas Calhanoklu išsiveržė į priekį 2:0.

Čingisas Underas rungtynių pabaigoje „Raudonojo pusmėnulio“ ekipai nerealizavo baudos metimo.

Pirmoje vietoje yra Turkija su 12 taškų, o Lietuva – ketvirta su nuliu taškų.

Nacionalinė komanda yra įmušusi 14 įvarčių ir nenusileido nė vienai rungtynei, nes tęsiasi nepriekaištingai.

Liuksemburgas 2:2 sužaidė lygiosiomis su Farerų salomis

Kitoje C lygoje Liuksemburgas 1 grupės rungtynėse sužaidė lygiosiomis 2:2 su Farerų salomis.

Gersonas Rodriguezas 12-ąją minutę Liuksemburgo aikštėje įmušė 11 metrų baudinį, o Leandro Barrero 49-ąją minutę.

Abu įvarčius Farerų saloms pelnė Jonesas Bijartalio 56 ir 59 minutes.

Liuksemburgas su septyniais taškais yra antras, o Farerų salos su keturiais taškais yra trečios C lygos 1 grupėje.