„Turime laikytis vienas kito“, – 76 žaidėjų pralaimėjimu „Pistons“ užfiksavo blogiausią lygos kelių rekordą.

Jauna komanda, mokanti laimėti kelyje, yra sporto klišė, kuria galite pasikliauti atstatydami.

Nors šis sezonas galėjo būti kitoks, visur turint tuos pačius lygos sveikatos protokolus, „Pistons“ tapo šio sezono auka.

Šeštadienio vakarą Filadelfijoje pralaimėjus rezultatą 118-104, Pistonso kelių sezonas baigėsi 7-29, o tai būtų blogiausias įvertinimas NBA.

„Turime laikytis vienas kito: kelyje jūs esate prieš visus“, – sakė Bay draugas, vienas iš penkių Detroito bičiulių, šeštadienį susitikęs 100 minučių. – Manau, kad laikomės vienas kito dėl ateities ir žinome, kad kitą sezoną turime tobulėti “.

Šeštadienio vakarą susidūrimas su MVP kandidatu tikrai nepadėjo.

76 komandai Joelis Embiidas per 23 minutes pelnė 29 taškus, kurie netrukus turėtų pasiekti geriausią Artimųjų Rytų rekordą.

Antrojo kėlinio metu Tobiasas Harrisas iš Filadelfijos „76ers“ (12) sustiprino smūgį prieš Masoną Plumley iš Detroito „Pistons“ (24).

Tačiau likus paskutinėms aštuonioms sezono dienoms „Pistons“ komandai liko keturios rungtynės, dar daug ką reikia spręsti, nes blogiausios lygos komandos įveikė NBA loterijos statusą.

Nešvari, neklasifikuojama tiesa yra ta, kad „Pistons“ geriau pralaimės ketvertą, pradedant sekmadienio naktį prieš Čikagą.

„Box“ rezultatas: „76ers“ 118, „Pistons 104“

Po to antradienį iškyla lemiama pozicionuojanti konfrontacija Minesotos loterijoje. Abi komandos į sekmadienio rungtynes ​​patenka po 20 pergalių, o tai yra antras žemiausias lygis NBA.

Minesota Orlande 21 sekmadienį laimėjo.

Labiausiai nusiteikęs Hiustono klubas vėlai šeštadienio vakarą sužaidė 16-ą pergalę prieš pirmą vietą užėmusią Jutos lygą.

Viskas, ką sakome, yra tai, kad šeštadienio vakaro pralaimėjimas buvo sveikintinas malonumas „Pistons“ gerbėjams, svarstantiems stalo teniso kamuolius ir projekto perspektyvas kaip Kidą Cunninghamą.

Bet ką „Pistons“ pasirinko, jis prisijungs prie teisėto jauno branduolio, kuris šeštadienio vakarą pasiūlė tiek, kad sužadintų viltį, kaip tai darė visą šį sezoną.