Trys ieškojimai po radaru prieš džiazo vedėjus „Grizzlies“

Solt Leik Sitis, Juta – Jutos „Jazz“ komanda vėlų penktadienio vakarą atrado, kad surengs Memfio „Grizzlies“ įžanginį turą po Kvalifikacijos.

Atsižvelgiant į tai, kad jie įžengė į savaitę su galimybe susitikti su Los Andželo „Lakers“ ar „Golden State Warriors“ komandomis, kad pradėtų atkrintamąsias varžybas, džiazo komanda turėtų džiaugtis, kad turėdami pirmąjį numerį Vakaruose, rungtynės vyko su talentingais, bet nepatyrusiais „Grizzlies“.

Nors visos akys bus nukreiptos į Donovano Mitchello ir Jazzo Moranto užnugario rungtynes, pažvelkime į tris klausimus, iškilusius po radaru prieš pirmąsias sekmadienio rungtynes.

Džiazo ir „Grizzly“ atsarginiai centrai:

„Backup Center“ praėjusiais metais buvo pagrindinis ginčo taškas džiazo atrankos varžybose, nes visos ne Rudi Jouberto minutės žymėjo pasivažinėjimą kalneliais prieš Denverio „Nuggets“. Džiazo komanda eksperimentavo su Tony Bradley ir Joan Morgan, kad pasiektų nevienodą sėkmę, tačiau ne sezono metu nusprendė, kad reikia investuoti į stabilesnį variantą.

Kai atsidarė Laisva agentūra, Jazzas Derrickas Favorsas pasirašė trejų metų 30 mln. Dolerių susitarimą dėl savo galimybės atleisti Gobertą didelio poveikio žaidimuose. Tačiau rezultatai buvo nevienodi.

„Favors“ buvo vienintelis džiazo žaidėjas, neužbaigęs sezono su trimis pliuso-minuso numeriais, per 68 mačus pasiekęs tik +37, o kitas artimiausias buvo Donovanas Mitchellas, kuriam tik 53 rungtynėse buvo +287.

Dabar tam yra kelios priežastys. Pirma, „Favors“ šiame sezone sužaidė mažiausiai minučių paeiliui, nors atotrūkis tarp jo ir kitų žaidėjų paeiliui nėra pakankamas, kad būtų galima paaiškinti „Jazz“ žaidimo kritimą, kai jis buvo ant žemės.

Akivaizdžiausia priežastis, kodėl „Favors“ neturėjo geresnio sezono, yra ta, kad jis mažiausiai minučių žaidė su Gobertu, kuris dideliu skirtumu buvo lygos lyderis plius minus kategorijoje. Kol visi kiti džiazo žaidėjai buvo pakviesti dėl didžiulės Jouberto įtakos, Favorsui liko išvalyti minučių, kai jis buvo nuo žemės.

READ  „Orange Duo“ lenktyniaus U-23 pasaulio čempionate

Kita vertus, džiazo komanda pasirengs tiek mažai šį sezoną matytiems žaidėjams Garen Jackson Jr. ir Xavier Tillman. Jacksonas jaunesnysis nežaidė nė vienoje iš trijų komandos sezono rungtynių, o Tillmanas iš viso 22 minutes per dvejas rungtynes ​​prieš „Jazz“.

Penktadienį per „Grizzlies“ pergalę prieš „Golden State Warriors“ Jacksonas jaunesnysis ir Tillmanas kartu žaidė 38 minutes ir pratęsime pelnė 21 tašką.

„Memphis“ ir „Jazz“ turi panašius perjungimo modelius su pradinėmis pozicijomis, kai Gobertas ir Jonas Valančiūnas pradeda rungtynes, pasitraukė pirmojo kėlinio pradžioje, grįžo vėlai pirmame, o po to pakartojo procesą antrame kėlinyje ir antroje pusėje.

Nors Valancionas radaro metu praleido įspūdingai, Joubertas šiame sezone trejose rungtynėse su „Grizzlies“ buvo +47. Tačiau, kai mėgstamiausi buvo Žemėje, džiazas buvo -14.

Darant prielaidą, kad tiek Gobertas, tiek Valančiūnas žais ilgas minutes serijoje, ypač jei žaidimai yra arti, „Favors“ minučių skaičius su „Unit 2“ bus sumažintas. Tačiau jei Memfis gali apriboti pranašumus, kuriuos „Jazz“ gali sukurti, kai Gobertas yra ant žemės, „Favors“ minutės bus lemiamos lemiant serijos rezultatą.

Kas labiausiai mėgsta džiazą – Brooksas ar Allenas:

Šiais metais tikriausiai nė vienas grotuvas neturėjo daugiau džiazo gerbėjų nei Dillonas Brooksas, kuris šiek tiek jaudinosi kovo mėnesį Jutos „Grizzlies“ pralaimėjimų serijoje. Brooksas susitiko su Donovanu Mitchellu ir leido „All-Star“ surinkti 35 taškus abiejose rungtynėse, tačiau jis ir toliau čiulbėjo abiejose rungtynėse.

Nors Brooksas buvo „Jazz“ avalynės uola, Graysonas Allenas gali būti labiausiai nekenčiamas žaidėjas visoje NBA. Buvęs „Jazzman“ į lygą pateko nešvaraus žaidėjo reputacija, kai būdamas „Duke“ patyrė keletą aukštų kliūčių.

Nuo tada, kai jis buvo išplatintas Memfiui po jaunimo sezono, Allenas susidūrė penkis kartus ir dar neturi neigiamo atsilikimo, tačiau nė vienas susitikimas neturėjo tokios pat reikšmės kaip šios atrankos varžybos.

READ  Ukraina varžosi – ir laimi – ant ledo

Brooksas žengs įvarčiu ant nugaros po to, kai grojimo cikle užsitarnaus prieš Stephą Curry kamštį, o džiazo gerbėjai gali turėti silpną vietą Allenui.

Tačiau nenustebkite, jei tai pasikeis, kai Allenas neišvengiamai dulkės su džiazo grotoju (žiūrėkite rungtynes ​​su Mitchellu) pirmųjų rungtynių pirmojoje pusėje.

Brooksas bus garsiausias serijos žaidėjas ir dėl rimtų priežasčių, tačiau nenustebkite, jei Allenas paliks serialą kaip piktadarys.

Jouberto palikimas:

Jouberto palikimas sunku išlikti neradariniu serialo elementu, nes klaidingas pasakojimas, kad jis buvo grojamas ne vietoje, kažkaip persmelkė NBA pasąmonę.

Tačiau džiazo gerbėjai turi pasiruošti dviem labai realiems scenarijams, kurie dar labiau pakenks Jouberto palikimui, net jei jis yra įtakingiausias serijos žaidėjas.

Pirma, Valanciuas nustatys tiesmukiškesnius skaičius nei Gobertas, ir tai sustiprins suvokimą, kad jis nėra NBA kalibro centras.

Per 19 karjeros rungtynių Joubertas vidutiniškai rinko po 12,7 taško ir atkovojo 10,8 kamuolio, tuo tarpu vyresnio amžiaus Lietuvos vyrui nuo grindų pataikydamas 61 proc. Valancuas vidutiniškai renka 15,2 taško ir atkovoja 10,1 kamuolio, o prieš Joubertą pataiko 57 procentus grindų.

Lengva būtų leisti serijai, kurioje teigiama, kad Valancionas pralenkia Joubertą, net jei džiazas pašalins Mavį per penkias rungtynes.

Antra, Ja Morantas greičiausiai panirs į Gobertą ir tai bus ilgalaikis serialo vaizdas, neatsižvelgiant į jo baigtį.

Po įspūdingo 35 taškų pasirodymo prieš „Warriors“ NBA noriai pademonstruos savo puikią jauną žvaigždę (ypač kai Zionas Williamsas nedalyvaus atrankoje) ir nuoširdžiai, Morantas nusipelno nuopelnų, jis yra kito savo koncerto viduryje. kaip Donovanas Mitchellas padarė prieš Oklahomos miesto „Thunder“ 2018 m.

Jis pažvelgs į gėdą Jouberto, kuris, kaip ir visi puikūs metimų blokatoriai, neatsitrauks nuo „Challenge on the Edge“. Joubertas laimės daugiau rungtynių nei Morantas, tačiau galų gale jis užims svarbiausią persvarą ir bus naudojamas prieš Joubertą atrankos metu.

READ  Valstybės departamentas dalijasi potencialiais Lietuvos investicijų sektoriais Gruzijoje

Deja, Joubertui, gali būti, kad nėra realaus būdo pakeisti neoficialų jo karjeros pasakojimą, kad ir koks gilus būtų šių kvalifikacijų džiazas, ypač jei jis atsiduria ne toje plakato gale.

Šiuo metu savo karjeroje Joubertas tarsi supranta pasakojimą, tad ar gerbėjai gali priimti idėją ne visada įvertinti savo žvaigždės statusą?

„Jazz“ ir „Grizzlies“ praneša sekmadienį 19:30 GMT, mačas bus transliuojamas per TNT.