Trio: Pelicans 124, Tottenham 91

Penktadienio pirmąjį ketvirtį „Spurs“ deficitui išaugus nuo 10 iki 20, o vėliau – 25, vienas balsas iš AT&T centro antresolės paragino Gregą Popovičių, kad pakeistų.

– Padėk Bekį! Aistruolis šaukė turėdamas omenyje trenerio asistentą ir buvusią WNBA visų žvaigždžių žaidėją Becky Hammon.

Praėjus kelioms minutėms iki antrojo ketvirčio, ​​kai 124:91 pralaimėjo Naujajam Orleanui, Popovičius išreiškė savo norą.

Po to, kai Popovičius, regis, pamatė, kad jo pusė siūbuoja visur, pradėjo ginčą su teisėju Benny Adamsu ir gailestingai išspyrė.

Jis išėjo iš teismo mirktelėjęs.

Deja, Hamonui ir visiems kitiems „Spurs“ komandos nariams, jie turėjo likti šalia ir stebėti, kaip kiti žaidėjai spardo „Pelicans“.

CJ McCollumas pelnė 20 taškų, o Nagy Marshallas nuo suolo pridėjo 18 taškų, o New Orleans Spurs pralaimėjo šį sezoną.

Tiems, kurie tikėjosi nutempti „Spurs“ į žaidimų vietą Vakarų konferencijoje, šis vakaras patyrė fiasko.

Tai apima „Spurs“ žaidėjus, kurie šiek tiek nustūmė 10 vietą.

Netikėta Swans – dabartinių Nr. 10 savininkų – netektis buvo skaudus smūgis šiai veiklai. „Tottenham“ (27:44) pralaimėjimų stulpelyje atsiliko trimis mačais nuo „Pelicans“, o po savaitės šeštadienį Naujajame Orleane liko vienas dvikovas.

Tiems, kurie tikėjosi užbaigti „Spurs“ kuo prasčiau per pastarąsias 13 rungtynių ir padidinti savo šansus pakilti iki loterijos valdybos lygio, penktadienis buvo neabejotinai sėkmingas.

Devinas Fasselis surinko 18 taškų ir pirmavo „Spurs“, kuriam likus 11 sekundžių iki sezono pabaigos prireikė Joe Wieskampo tritaškio, kad išvengtų žemiausio sezono rodiklio.

„Pelicans“ atėjo į naktį, žiūrėdamas į rungtynes ​​su „Spurs“ kaip į svarbias atkrintamąsias varžybas, ir jie žaidė taip pat gerai.

„Spurs“ sakė tą patį, bet jie neabejotinai parodė geriausią savo sezono pasirodymą.

READ  Lietuvių pora Suomijoje iškovojo pasaulio žmonų nešimo čempiono titulą

„Spurs“ liko be vartininko Josho Richardsono, kuris buvo pasirinktas pradėti komandą Dougu McDermottui pralaimėjus sezoną.

Jie taip pat prarado šeštąjį vyrą Looney’į Walkerį pirmajame kėlinyje, kai jis pakėlė nugarą kelį iš Willie’io Hernangomezo.

Mažai tikėtina, kad Timo Duncano, Tony Parkerio ir Manu Ginobili superherojų sugrįžimas pakeis rezultatą penktadienį.

Štai trys ištraukos iš bjaurios nakties AT&T centre:

1. Pirmas ketvirtis papasakojo visą istoriją

Bet kuris „Spurs“ gerbėjas, išjungęs televizorių arba palikęs AT&T centrą po pirmojo ketvirčio, ​​pamatė viską, ką turėjo pamatyti.

Pirmąsias 12 minučių „Spurs“ buvo įveikta visais įmanomais būdais, pakeliui iki 35:10 deficito.

Jie buvo 4 iš 21 iš aikštės ir pasiekė tik dvitaškius Josho Primo dėka ir 1 likus 3,6 sek.

Tačiau „Spurs“ pirmajame kėlinyje aplenkė Naujojo Orleano žaidėjas Jacksonas Hayesas, pelnęs 12 įvarčių.

„Spurs“ per pirmąjį kėlinį atmušė šešis kamuolius, iš kurių penkis „Pelicans“ perėmė gyvais kamuoliais.

Šios klaidos atnešė 10 taškų Naujajam Orleanui.

„Spurs“ taip pat atkovojo septynis kamuolius, suteikdama vietos „Pelicans“ komandai 18 taškų.

Pasibaigus kėliniui, „Spurs“ buvo nusileidęs 25. Popovičius ilgiau nepasiliko.

2. Valencionas anksti išvedė „Pelicans“ į priekį prieš „Boeltel“.

Dažnai ne dėl vieno varžovo Jokūbas Boeltelis atrodo mažas, tačiau „Pelicans“ turėjo vieną savąjį pas Joną Valančiūną.

7 pėdų ūgio lietuvis pirmosiomis minutėmis įveikė Poeltelį ir pelnė pirmuosius devynis „Pelicans“ taškus.

Tuo tarpu Poeltlas negalėjo rasti sau kojos. Atviras nuo 0 iki 3 dėl baudos metimų poros per pirmąsias rungtynes ​​5:10.

Dvi rungtynės buvo pašalintos iš apgailėtinos Karlo-Anthony Townso 60 taškų vakaro dalies ir neatrodo, kad Poeltlas, kuris paprastai yra toks stiprus, negali anksti susitvarkyti su Valančiūnu.