Tobulas antrasis kėlinys užantspauduoja susitarimą Lietuvai Europos klasikoje – FIBA ​​2023 m. pasaulio krepšinio taurėje

MANILA (Filipinai) – Graikija pirmajame kėlinyje atrodė kaip geresnė komanda, pirmaujanti aštuoniais taškais, tačiau Lietuva po pertraukos grįžo tvirta ir išliko tobula ir pateko į ketvirtfinalį 92:67.

Jie taip pat pateko į JAV, nes šios dvi komandos šiuo metu pirmauja 4:0, o Graikijos ir Juodkalnijos 2:2 komandos negali jų sugauti.

lūžio taškas:
Treneris Kazis Maksevitis nėra daugiakalbis žmogus, tačiau po vangios pirmojo kėlinio rūbinėje galbūt pasidalijo savo nuomone. Jo komanda išėjo iš tunelio visiškai kitu stiliumi, šaudydama iš gilumos, neleisdama Graikijai priartėti prie krašto.

Tokiu būdu trečiasis kėlinys išvedė juos į priekį 25:15, o kai Graikija išlaikė keturis taškus per pirmąsias penkias ketvirtojo posmo minutes, buvo aišku, kad aplink „Mall of Asia“ areną iškils grėsmė.ienpusis eismas – Tai lietuviškas žodis, reiškiantis „vienpusė gatvė“.

Ketvirtojo ketvirčio rezultatas? 28-9 Lietuva. Antrojo kėlinio rezultatas? 53-24 Lietuva.

TCL žaidimų grotuvas:
Rokas Jokobaitis atvyko! Lietuviai ieško tikrojo savo kapitono, kuris pakeis Šarūną Jasikevičių arba Mantą Kalnitį, o 22-ejų metų kairiarankis iš Mažikių atrodo kaip jų žmogus.

Taškas pelnė 19 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o kamuolį apvertė vos vieną kartą ir perėmė tris kartus.

Statistika nemeluoja:
Treneris Dimitris Itoudis sakė, kad jo komanda puikiai žaidė kamuolį ir galėjo atlikti daugiau nei 20 rezultatyvių perdavimų per rungtynes. Šiandien nebuvo viena iš tų dienų, nes Graikija šiandien atliko tik 11 rezultatyvių perdavimų ir sunkiai įžiūrėjo. Lietuvis atliko 25 rezultatyvius perdavimus.

minimumas:
Lietuva du kartus iš eilės FIBA ​​EuroBasket turnyruose ir 2019 metų FIBA ​​pasaulio taurėje nepateko į ketvirtfinalį, o į Tokijo olimpines žaidynes taip pat nepateko. Dabar kraujavimas sustojo, jie grįžta į elito aštuntuką, taip pat su žaidimu.

READ  Kas yra Lorenzo Brown? Susipažinkite su Gruzijos gyventoju, kuris buvo vadinamas Ispanijos krepšinio dievu

Sekmadienį jie mėgausis rungtynėmis su JAV. Kitose rungtynėse Graikija susikaus su Juodkalnija, o jos žaidėjas prieš lietuvį geriausiai pasirodė Tomas Walkupas, pelnęs 21 tašką, atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Jie sakė: „Pirmąjį kėlinį pradėjome šiek tiek vangiai. Nežaidėme su tokia agresija, prie kurios esame įpratę, ypač gynyboje. Antrajame kėlinyje visi turėjome tą patį planą: pasirodyti stipriems ir įvykdyti žaidimo planą.” – Ignasas Brazdeikis, Lietuva

„Sveikiname mūsų sirgalius ir mūsų komandą patekus į aštuntuką. Buvo dvi žaidimo dalys. Pirmoji dalis nebuvo pakankamai stipri, ji nebuvo pakankamai stipri, kad pakeistų žaidimą. Tačiau viskas pasikeitė antrajame kėlinyje. ir aš labai džiaugiuosi, kaip komanda reagavo ir pakeitė savo mentalitetą. – Kazis Maksevičius, Lietuvos treneris

„Manau, kad po trečio kėlinio šiek tiek žlugome ketvirtajame kėlinyje, o rezultatas, mano nuomone, rodo mūsų pastangas ir šį deficitą. Jie žaidė labai agresyviai, mes padarėme klaidų ir jie pelnė labai aukštus taškus. Sveikiname juos.” „Linkiu jiems viso ko geriausio, bet aišku, kad tai yra blogai ir mus skaudina“. – Ioannis Papapetrou, Graikija

„Norėčiau pasveikinti lietuvius ir palinkėti sėkmės kelyje. Gerai pradėjome rungtynes. Sugebėjome suformuoti geresnę poziciją, geriau žaisti puolime ir gynyboje bei įgyti didelę persvarą. Ketvirtasis kėlinys baigėsi nesėkmingai. premiją, o lietuvė antrajame kėlinyje pataikė 12 iš 16 tritaškių, o tai kelis kartus mus psichologiškai nuvertino. – Dimitris Itoudis, Graikijos treneris