Tinklinio valdžia padeda trims komandoms sukurti „Satun Futures“ platformą

Pusė iš šešių komandų, užlipusių ant prizininkų pakylos savaitgalį Satune vykusiame Volleyball World Beach Pro Tour Futures renginyje, gauna paramą treniruotėms pagal FIVB tinklinio įgalinimo programą. Moterų įskaitoje lietuvės Iva Vasiliaskiit ir Erika Kliogmanite iškovojo sidabro medalį, o Valeri Dvornikova ir Anna Pospisilova iš Čekijos į bronzą pateko po pusfinalio įveikimo 88 taškais. Iš atrankos ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio Tailande pakilo ir prancūzų vyrų pora Samuelis Catetas ir Olivier Barthélemy.

Tarptautinėje arenoje kaip komanda aštuntąją vietą užėmusios Vassilyaskait ir Kliokmanid pradėjo savo „Satun“ kampaniją 2:0 (23:21, 21:18) pralaimėdamos tailandietėms Salindai Mungkon ir Jitabai Punonghun pirmose A grupės rungtynėse, bet vėliau išvyko. žemyn. Į finalą pateko po keturių pergalių. Pora įveikė Honkongo Do Wing Tung ir Wong Man Sing 2:0 (21:11, 21:14) ir užėmė trečiąją vietą, o po to 2:0 (21:17) įveikė penktą vietą Asami Shiba ir japoną Saki Maruyama. ). numušė , 21-16), aštuntfinalyje ir ketvirtfinalyje 2:0 (21:15, 21:18) įveikė 3-ią vietą turinčias vanuatiečius Majabel Lawak ir Sherizin Togo ir 2:0 įveikė Indonezijos atrankos žaidėjas Ditą Julianą ir Desi Ratnasari. (21-15, 21-18). Jis nugalėjo skirtumu . 1 (16-21, 21-19, 23-21) pusfinalyje.

Lietuviai Iva Vasiliaskiit ir Erika Kliogmanidė (Nuotraukų kreditas: ltf.lt)

Sekmadienį vykusiame didžiajame finale prieš antrąją vietą užėmusias australes Nicole Laird ir Brittany Kendall lietuvės grįžo iš taško ir išlygino rungtynes, tačiau galiausiai pralaimėjo rezultatu 2:1 (12:21, 21:14, 15). -9), pasitenkinti sidabru. Nors Kliogmanidas jau iškovojo savo pirmąjį „Beach Pro Tour“ medalį, 2022 m. „Klaipėdos ateities“ auksą Lietuvoje, tai buvo pirmasis „Tour“ podiumas jo 23 metų komandos draugui Vasiliyskiytui.

Kita vertus, Lairdui ir Kendallui tai buvo pirmasis jų pasirodymas „Beach Pro Tour“ kaip pora po to, kai 2019 m. kartu žaidė tarptautiniu mastu, ir jie buvo karūnuoti auksu – pirmuoju medaliu porai pasaulinio lygio turnyre. Viso turnyro Satune jie liko nepralaimėti penkias rungtynes ​​ir pralaimėjo tik du setus, vieną iš jų finale „Vasiliyskiyt“ ir „Kleokmanyt“.

READ  Feds OK ginklai už 1,5 mlrd. USD parduodami Prancūzijai, Lietuvai, Australijai

Kitas jų pralaimėtas setas buvo įspūdingas pirmasis pusfinalio setas prieš Dvornikovą ir Pospisilovą iš Čekijos. Tai truko 46 minutes ir čekai laimėjo 45:43 per 88 ralius. Galiausiai austrai laimėjo 2:1 (43:45, 21:15, 15:10) ir pateko į finalą, o čekai – 2:0 (21:18, 21:19). Bronzos medalius iškovojo indonezietės Dida Juliana ir Desi Ratnasari.

28 metų Pospisilova ir 20 metų Dvornikova kartu pradėjo varžytis „Beach Pro Tour“ gruodį ir tai yra geriausias jų pasiekimas iki šiol. Jų kelionė Satune prasidėjo atrankos varžybose, kai jie 2:0 (21:14, 21:18) įveikė švedę Sarah Malmström ir Clarą Ribom ir iškovojo tris iš eilės pagrindines varžybas. Pusfinaliai: 2-1 (14-21, 21-17, 15-11) 2-1 (14-21, 21-17, 15-11) 2-1 (14-21, 21-17, 15- 11) aplenkė ketvirtą vietą tailandiečius Varapatsorną Ratharongą ir Thanaratha Udomsavi, 2:1 (21:19, 15:21, 17:15) įveikė penktą vietą D grupėje esančią Japoniją. Asami Shiba ir Saki Maruyama bei įveikė Indonezijos Yogbet Eka ir Nur. „Sari“ ketvirtfinalyje 2-0 (21-16, 21-17).

Atstovaudamos kitų metų 2024 m. Paryžiaus olimpinių žaidynių šeimininkams, 25-erių Katet ir 28-erių Barthelemy užėmė antrąją pakylą, antrą kartą komandinėje rungtyje Beach Pro Tour. Po sidabro pirmojoje Hagos futbolininkų rungtyje gruodį prancūzai iškovojo bronzą Satune. Katet ir Barthélemy išgyveno dvi atrankos rungtynes ​​ir pirmąsias biliardo rungtynes ​​nepralaimėdamos nei vieno seto: 2:0 (21:9, 21:12) įveikė Tailando Wachirawit Muatpah ir Chatchawan Jansuyan 2:0 (21:18, 21:13). Suskaičiavo. ) įveikė Naujosios Zelandijos porą Kylesą Blacką ir Johną McManaway 2:0 (21:18, 21:13) prieš namų komandą, trečiąją vietą užėmusias Banloo Ngprakong ir Induch Techakijworakul. Tačiau po to, kai savo baseino finale 2:0 (21:19, 21:19) pralaimėjo sidabro medalius iškovojusiems šeštąją vietą užėmusiems vokiečiams Paului Henningui ir Svenui Winteriui, prancūzams reikėjo laimėti dar dvi pergales, kad patektų į pusfinalį.

READ  „Lietuvos debetas“, teikiantis neribotą MVĮ finansavimą, atskleidžia, kad jos portfelis viršija M 4M

Aštuntfinalyje jie įveikė švedus Alexanderį Anerstedtą ir Jakobą Wijką Degenrode 2:1 (21:18, 25:27, 15:5), o aštuntfinalyje 2:0 (22:20, 21:19). Surin Jongklang ir Dunwinit Kawsai pusfinalyje vėl susitiks su Henningu ir Winteru. Dar kartą pralaimėję Vokietijai, tačiau šį kartą per tris setus 2:1 (16:21, 21:15, 15:13), Gatdetas ir Barthélemy atkakliai kovojo, kad įveiktų dar vieną sunkų trisetakį prieš kazachstano Dmitrijų Jakovlevą ir Sergejų Bogattu. 2-1 (16-21, 21-16, 17-15) iškovojo bronzą.

Vyrų finale susirėmė vokiečiai – 20-metis Philippas Husteris ir 21-erių Simonas Pfretschneris trijuose setuose 2:1 (18:21, 21:17, 15:13) įveikė Henningą ir Winterį. ), švęsti savo pirmąjį Beach Pro Tour medalį kaip pora. Anksčiau Huster buvo 2022 m. Leuven Futures antroji vieta. Pirmas finalo setas buvo pirmasis, kurį turnyre pralaimėjo aštuntoji vokietė. Jie laimėjo keturias ankstesnes rungtynes ​​Chatun stadione iš eilės. Jų tautiečiams Henningui ir Winteriui Satun sidabras buvo pirmasis Beach Pro Tour medalis karjeroje.

Iš viso turnyre dalyvavo 28 vyrų ir 22 moterų komandos iš 20 skirtingų šalių iš keturių žemyno konfederacijų.