Tikslas: Turkija Euro A pusfinalyje kovos su Lietuva

Verde komplekse Podgoricoje, Juodkalnijoje, 2023 m. IPSA golfo Europos čempionato šeimininke, kyla nerimo lygis! Iki pusfinalio teks žengti žingsnį nuo tos akimirkos, kurios laukė golfo šeima.

Ant kortos kyla daugiau nei žemyno titulas; Žinoma, komandos žiūri į kvalifikaciją 2024 m. Paryžiuje.

Vyrų varžybose savo poziciją patvirtino favoritai, o Vokietijos ir Izraelio rungtynėse laukė staigmena. Deivido šalies žvaigždė į šį turnyrą atvyko su neseniai pakilusio B diviziono čempiono titulu, o ketvirtfinalyje pavyko nugalėti pajėgią Vokietijos komandą (8-6). Rytoj pusfinalyje su Ukraina susikaus visiškai užtikrintai!

Savo ruožtu „Türkiye“ susikaus su Lietuva, kuri Podgoricoje prisistatė nuostabia akimirka. Didžiausiu leistinu skirtumu golfe (10 įvarčių) jis aplenkė beveik visus varžovus minimaliu rezultatu 6:5, išskyrus pirmąsias rungtynes ​​su Vokietija. Šio pusfinalio tikrai nepraleisite!

Moterų varžybose nugalėjo ir į pusfinalį pateko Didžioji Britanija, Graikija, Turkija ir Izraelis. Tik Izraelis jautė tam tikras problemas su varžovu, pirmasis kėlinys buvo labai lygus, o Vokietija atsiliko vienu įvarčiu (5-4). Tačiau Vokietijos komandai nesulaukus jokio atsako, Izraelio moterų galiūnė antrajame kėlinyje išsiveržė į priekį ir pelnė šešis įvarčius.