Tenisas: Rusijos partnerė Ayala Ispanijos W25 čempionate užims antrąją vietą

Rusai Alexas Ayala ir Oksana Selikhmetieva šeštadienio finale negalėjo užbaigti darbo prieš labiau patyrusią porą. Alex Swan Instagram

MANILA – iš Lietuvos Ostina Mikulsket ir rumunė Uana Georgita Simion šeštadienį Ispanijoje dvejetų varžybose, vykusiose už 25 000 USD vertės „Platja Dara“ dvejetų varžybose dvejetų varžybų finale 6-3 7-5, nugalėjo filipinietę Aleksą Ayala ir Oksaną Selkhmitieva.

Gegužės 23 d., Sekmadienį, 16-metė Filipinų čempionė siekė iškovoti savo pirmąjį profesionalų dvejetų čempioną ir antrąjį profesionalo titulą po sausio mėnesį jai iškovoto „W15 Manacor“ vienetų titulo. „W25 Platja D’Aro“ dvejetų turnyras taip pat buvo pirmasis „Eala“ žygis į profesionalų dvejetus.

Paskutinės rungtynės buvo galimybė 15-metei Ayalai ir 18-metei Selikhmetievai pademonstruoti savo dvejetų įgūdžius, nes Ayala yra jaunimo dvejetų čempionė 2020 m. „Australian Open“, o Selikhmiteva yra 2019 m. „US Open“ dvejetų čempionė.

Tačiau labiau patyrę Mikulskyte ir Simion, kuriems abiem yra 25 metai, pralenkė Ealą ir Selekhmetevą paskutinėse rungtynėse, kurios buvo „deuce“ žaidimų taškų skaičiavimo metodas, kuris taip pat vadinamas „staigia mirtimi“ su gavėjo pasirinkimu.

Eyala ir Selikhmteva iškart pradėjo veikti palaužę servą atidarymo rungtynėse, kai filipinietis iššovė pražangą priverčiantį kamuolį. Mikulskyte ir Simionas atsimušė 5-1.

Kai Lietuvos ir Rumunijos žaidėjai siuntė į grupę, Ayala ir Selikhmteva sulaužė jo servą ir pasidavė kitoms rungtynėms. Ilgas ruso grįžimas pirmąjį setą Mikulskytei ir Simionui padovanojo 6-3 per 32 minutes.

Iki vienuoliktų rungtynių kitame sete nebuvo jokių pertraukų, kai Mikulskyte ir Simionas 6-5 perkopė tarnaujant rungtynėms. Ankstesnėse rungtynėse Eala ir Selekhmeteva nesugebėjo pasinaudoti pertrauka, kuri taip pat buvo fiksuotas taškas.

Net Eyala ir Selikhmetieva išsitraukė rezultatu 15-40, kai Mikulskate ir Simonas tarnavo rungtynėse, tačiau lietuvis ir rumunas išsaugojo pertraukos taškus, kad per 50 minučių užbaigtų antrąjį setą 7-5. Jie užantspaudavo varžybas pergalės smūgiu iš kaktos.

READ  Taivanas, kilus ginčui su Kinija, įkurs 1 milijardo dolerių patikos fondą

Artėjant paskutinėms rungtynėms filipiniečiai ir rusai pirmajame etape 6: 2, 6: 0 nokautavo Pietų Afriką, Waruną Madallua ir ispanę Valeriją Kosenkovą.

Tada ketvirtfinalyje jie 6-3, 2-6, 12-10 įveikė dvi geriausias Rusijos sėjamąsias Sophia Lansery ir Vlada Koval, prieš tai 6: 3, 6: 1 nokautuodami olandas Isabelle Haverlag ir Suzanne Lamens. , pusfinalyje. .

Kalbant apie vienetų varžybas, 662-oji pasaulio moteris jauna moteris Ayala buvo pašalinta iš antrojo turo, kai pralaimėjo 6-2 6-4 ispanei Irene Borrello Escuruela. Atidarymo etape „Eyala“ 6-3, 5-7, 7-5 nugalėjo ispanę Albą Carrillo Marine.