Tenesio ir Lietuvos krepšinio tiesioginės naujienos: Folesas pelnė įvartį Italijoje

FLORENCIJA, Italija – Tenesio krepšinis šeštadienį vėl kovos su Lietuvos U21 rinktine (19 val. ET).

Penktadienį pirmosiose abiejų komandų rungtynėse 97:57 pergalę „Vols“ žais su Lietuva. Žaidimą galima transliuoti flowhops.comkuri taip pat transliuos UT žaidimą su Stella Azzurra pirmadienį Romoje.

Per penktadienio pergalę Freddie DeLeone pelnė 13 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, o Daltonas Knechtas surinko 14 taškų. Toby Awaka pridėjo 13 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

[ Mike Wilson, who covers Tennessee men’s basketball for Knox News, is the only media member traveling with the Vols during their trip to Italy. Follow his daily coverage at knoxnews.com and in the News Sentinel. ]

Tenesis pasiekė visų laikų konferencijos rekordą – 20:7.

Panašias tarptautines keliones pora anksčiau leidosi į Ispaniją 1976 m., Prancūziją ir Italiją 1997 m., Dominikos Respubliką 2003 m., Čekiją, Slovakiją ir Austriją 2007 m., o Italiją 2012 m.

virti: Dainavimas, gramdymas ir trynimas: makaronų gaminimo klasėje su Tenesio krepšiniu Florencijoje

Pirmasis ketvirtis

Visiškai priešingai nei penktadienio rungtynėse, Lietuvos U21 rinktinė pasirodė labiau ugnimi ir tikslumu. Jie anksti pirmavo 5:4, bet „Vols“ sugrįžo ir pirmą kartą pirmavo 6:5. Volai toliau spaudė dujų pedalą ir ketvirtį baigė pirmaujant 27:15.

Awaka ir gynėjas Santiago Vescovi iš anksto surinko aštuonis taškus ir pirmavo „Vols“. „Redshirt“ pirmakursis apsaugininkas DJ Jeffersonas pradėjo dieną, kai DeLeone pakilo nuo suolo.

Antras ketvirtis

„Vols“ puolime atšoko ir per antrąjį ketvirtį jie padidino savo persvarą iki 33 taškų.

Gynyboje volai nustojo prasižengti, o tai lėmė nuoseklų žaidimą puolime. Penktadienį jie prasižengė 28 kartus, nes volai buvo linkę prasižengti dėl savo agresyvios gynybos. Jauni žaidėjai buvo sugauti atvykstantys, o pražangos sulėtino žaidimo tempą.

READ  „Broliai Balls“ Lietuvoje pralaimėjo be įvarčių

Tenesio dydis pasiteisino prieš lietuvių komandą. Jų atletiškumas ir toliau spaudė U21 rinktinę, o volai į rūbinę pirmavo 62:35.

Trečias ketvirtis

Lietuvė iš šuolio išlipo su energija, o volai pradėjo šiek tiek atsipalaiduoti. Noguesas Kulesa kėlinyje pataikė kelis tritaškius, o U19 žaidėjai trečiojo kėlinio viduryje sumažino 27 taškų deficitą iki 69:46.

Vescovi tęsė savo galingą metimą ir trijų kėlinių pabaigoje pelnė 19 taškų, kai pataikė tritaškį iš dešiniojo krašto. Jie užėmė trečią vietą 88:59 skirtumu.

Galutinis rezultatas

Ketvirtajame kėlinyje viskas susiklostė itin audringai, kai lietuvis Ernestas Matulejevičius sukėlė muštynes ​​netoli vidurio aikštės. Abiejose rungtynėse jis buvo labai balsingas ir agresyvus.

Tai buvo subalansuota, nes septyni „Vols“ žaidėjai šeštadienį pelnė dviženklį įvartį. Volai 116:90 įveikė Lietuvos komandą.

Mike’as Wilsonas pasakoja apie Tenesio universitetą lengvojoje atletikoje. Parašykite jam el. laišką adresu [email protected] ir sekite jį Twitter @Autorius Mike’as Wilsonas. Jei jums patinka Mike’o aprėptis, Apsvarstykite galimybę įsigyti skaitmeninę prenumeratą Tai leis jums pasiekti visa tai