Tautų lygos turas: Italija įveikė Vengriją, Turkija – Lietuvą | Futbolo naujienos

Italija, Tautų lygos akistatoje Čečėnijoje 2:1 įveikusi Vengriją, A3 grupėje aiškiai pažengė vienu tašku.

Europos čempionai, kuriems nepavyko patekti į pasaulio čempionatą, pažengė į priekį per sunkų Nicolo Parella varymą, o Lorenzo Bellegrini prieš pat pertrauką padvigubino savo pranašumą.

Vengrija šeštadienį Budapešte įveikė Angliją – Assuri gynėjo Gianluca Mancini įvartis per valandą sumažino atsilikimą, tačiau išlyginti nepavyko.

Atidėtas nuosprendis iš Anglija Kapitonas Harry Kane’as buvo lygus 1:1 Vokietija Miunchene.

Kitur Tautų lygoje…

B3 grupėje Bosnija ir Hercegovina Ft Rumunija 1:0 „Genica“ gretose, antrajame kėlinyje įmušus pakaitinį Smile’ą Prevljacką ir iškovotą pirmąją pergalę per aštuonerias Tautų lygos rungtynes.

Leverkuzeno „Bayer“ puolėjas Joelis Bozanballo per septynias – pusę minutės pelnė du įvarčius. Suomija Ft Juodkalnija Jie Helsinkyje užėmė antrąją vietą 2:0 dėl įvarčių skirtumo.

Turkija Įmušė Lietuva Vilniečiai laimėjo dvejas iš paskutinių dvejų rungtynių C1 grupėje 6:0.

Tokuganas Cynicas per pirmąsias 14 minučių pasižymėjo du kartus, o vyresnysis „Fenerbahce“ puolėjas Serdas Tarsonas pridėjo dar vieną baudinį, o likus devynioms minutėms užbaigė savo dublį.

Lietuvai patyrus 14-ą pralaimėjimą per 17 tarptautinių rungtynių, pakaitalai Younis Akun ir Halil Dervisoklu baigė vėlyvais įvarčiais finale.

Gersonas Rodriguezas iki baudinių serijos pabaigos turėjo 15 min Liuksemburgas 1-0 pergalė Farerų salos „Doorsvollar“ aikštės šeimininkai antrajame kėlinyje atsidūrė devyniais žaidėjais po to, kai buvo atleisti Rene’as Johnsonas ir Solvi Wattenhammer.

READ  "Provokacija buvo suaktyvinta Maskvoje. Lenkijos ir Lietuvos ministrai pirmininkai kalba apie pasienio krizę