Tarptautinis moterų turas | „Charlton“ atletiškojo futbolo klubas

Šeši vyresnieji vergai neseniai pasinaudojo galimybe atstovauti savo šalims tarptautinėje arenoje per ankstesnę tarptautinę pertrauką. Skaitykite toliau apie tai, kaip jiems sekėsi.

Anglijos U23

Kapitonė Kiera Skeels ir Mia Rose buvo atrinktos į Emma Coates U23 „Lions“ komandą dvejoms draugiškoms rungtynėms su Italija ir Portugalija. Skeelsas abejas rungtynes ​​pradėjo už „Young Lions“, o Mia Ross abiejose rungtynėse buvo nepanaudota pakaitalu.

Skeelsas įmušė labai svarbų antrąjį įvartį Anglijos rinktinės pergale 2:0 prieš Portugaliją Manchester City Joey stadione.

Velsas

Kitur Kaylee Green pradėjo Velsą Tautų lygoje 5:1 pralaimėjus Vokietijai.

Antrose tarptautinės pertraukos rungtynėse Greenas žaidė dar 24 minutes, pakeisdamas Gary Jonesą ir 2:1 pralaimėjo Danijai.

Po pralaimėjimo Gemma Granger komanda atsidūrė 3 grupės apačioje ir patyrė keturis pralaimėjimus iš keturių.

Šiaurės Airija

Rebecca McKenna grįžo į Šiaurės Airijos rinktinę dvejose Tautų lygos rungtynėse.

McKenna startavo dešiniuoju užpakalinio trigubu ir baigė visas 90 minučių, kai vakarą Vengrija laimėjo 3:2. Atvirkščiai, McKenna buvo pakeistas aikštėje po 19 minučių, kai Šiaurės Airija sužaidė lygiosiomis 1:1 su Vengrija Seaview stadione.

Jamaika

Be to, 2022–2023 m. „Auksinių batų“ laimėtoja Melissa Johnson startavo prieš Jamaikos rinktinę ir Aukso taurės atrankos rungtynėse su Panama ir Gvatemala žaidė visas 180 minučių.

Johnson užėmė svarbų lygį savo namų aikštėje „Reggae Girls“.

Anglija U19

Freya Godfrey grįžta į U19 liūtų komandą UEFA iki 19 metų čempionato atrankoje su Velsu ir Čekija.

Godfrey nuo atsarginių žaidėjų suolo pakeitė Mia Enderby 65-ąją minutę prieš Velsą, Anglijos 6:1 pergalę Dragon Park.

Godfrey antrą kartą pasirodė starto vienuolikėje prieš Čekiją, kai jaunieji liūtai laimėjo 1:0 Kardifo tarptautiniame sporto miestelyje.

READ  Vilniaus vertybinių popierių birža dėl alternatyvaus sprendimo projekto, pateikto metiniam visuotiniam akcininkų susirinkimui: KNF1L

Albanija U19

Iš klubo PGA Ornela Brahaj buvo pasirinkta į Albanijos U19 rinktinę, kai UEFA iki 19 metų čempionato atrankos varžybose susitiko su Lietuva, Kipru ir Šveicarija.

Brahajas žaidė 15 minučių pergalę 2:1 prieš lietuvį ir buvo nepanaudotas keitimas prieš Kiprą.