Susipažinkite su UH NCAA turnyro nuolaida: Arizona

Ankstyvas žvilgsnis į Hiustono universiteto „Sweet 16“ varžovą NCAA turnyre:

kada: apie 30 minučių po pirmojo žaidimo, prasidedančio 18.15 val.; ketvirtadienis
kur: AT&T centras (18 581); San Antonijus
Televizija / radijas: TBS / 950 AM
serija: Arizona pirmauja 6:5
paskutinis susitikimas: 2009 m. sausio 24 d. Tuksone, Arizonoje, Arizona laimėjo 96:90 per pratęsimą.

Arizona

Slapyvardis: laukinės katės
Vieta: Tuksonas, Arizona.
sąmokslas: Bakas 12
sėkla: 1
Kaip laukinės katės čia atsidūrė: Pirmajame rate jis įveikė Wright State 87:70, o antrajame pratęsime įveikė TCU 85:80.
Fitneso treneris: Tommy Lloydas (33:3 pirmame sezone Arizonoje).

Galimas užkandis
pozicijos numeris. Ht klasės pavadinimas. PPG. RPG.
0 g/F Benediktas Mathurinas valia. 6-6 17,8 5,7
Metų žaidėjas „Pac-12“ pelnė 30 taškų prieš TCU ir per pastarąsias penkias rungtynes ​​vidutiniškai pelnė 21 tašką. Tikimasi, kad tai bus 10 geriausių NBA naujokų biržos šaukimo.

4 g Dalene Terry valia. 6–7 7,8 3,9 *
Po čiurnos traumos grįžęs Kerr Kriisa Terry buvo „Wildcats“ vartininkas per pastarąsias penkerias rungtynes ​​ir vidutiniškai pelnydavo 11 taškų bei atlikdavo 4,2 rezultatyvaus perdavimo.

5 gramai Justinas Kerras 6-4 6,9 3.1
Vienas iš aštuonių aktyvių pirmojo diviziono žaidėjų, pelnęs 1500 karjeros taškų, atkovojęs 700 kamuolių ir atlikęs 300 rezultatyvių perdavimų.

10 q Azulas Toplice valia. 6-11 14,2 6,3
Lietuvis buvo laikomas didžiausiu Europos favoritu 2020 metų klasėje. Šį sezoną jo sąskaitoje yra septynios rungtynės po 20 taškų, iš jų 32 – su Juta.

35 c Kristianas Koloko Sūnus 7-1 12,7 7,4
„Pac-12“ metų gynėjas ir labiausiai pažengęs žaidėjas. Jo 97 masė yra antra pagal dydį mokyklos istorijoje.
*padeda

Svarbi statistika: Su 6-7 vidurkiu „Wildcats“ yra antra ilgiausia komanda šalyje, pagal KenPom „ilgio“ skalę, kuri reiškia žaidėjus, žaidžiančius mažiausiai 10 procentų komandos minučių.

READ  „Back in Lithuania“ muštynių metu LaMelo Ballas trenkia varžovui antausiais

„Twitter“: „Twitter“ įterpimas