Strasbūras išlaikė testą su CBet, kad liktų BCL atrankoje

Parašė Eurohoops Team/ [email protected]

Tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje SIG Strasbourg iškovojo pergalę 83:78 prieš CBet Antalijos sporto stadione.

NBA Čempionų lygos atrankos ketvirtfinalyje Leo Cavalier pelnė 18 taškų, Chaundee Brownas jaunesnysis – 17, o Philas Boothas su 16 taškų.

Patyręs Paulas Lacombe’as surinko devynis taškus, atkovojo aštuonis kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir perėmė du perimtus kamuolius, o tai lėmė aukštą komandos naudingumo koeficientą – 18. Lietuvos komandai nepavyko. finalas 5:11, tačiau pralaimėjimo Strahinja Mikovičiaus 19 taškų nepakako suirzti.

Prancūzų klubas turi laimėti dar dvejas rungtynes ​​Turkijoje, kad pratęstų seriją įžanginėje Čempionų lygoje ir dalyvautų reguliariajame sezone aštuntus metus iš eilės.

Toliau Strasbūre – Ironi Hai Motors Ness Ziona. Izraelio komanda 92:56 nugalėjo suomių Karhus ekipą ir pateko į priekį. Dusty Hanes surinko 21 tašką, Jerome’as Mincey – 17, o Demonte’as Harperis – 14 taškų.

Lenkijos „Legia Warsaw“ komanda 70:59 įveikė Šveicarijos „Freiburg Olympic“ ekipą. „Freiburg“ sugebėjo laimėti atrankos etapą, tačiau „Legia“ jiems pasirodė per daug.

Arikas Holmanas, pelnęs 14 taškų, ir Christianas Vitale’as, surinkęs 13 taškų, subalansuotai stengėsi laimėjusiai komandai, kuri pirmajame ketvirtyje pirmavo 18:13 ir po to nė karto nepralaimėjo. „Fribourg“ gretose 14 taškų pelnė Roberto Kovacas.

Paskutiniame ketvirtfinalyje Ispanijos „Obradoero“ ekipa su Juodkalnijos „Mornar“ problemų nesusidūrė. ACB sugriovė ABA komandą 90:56. Viskas baigėsi pirmojo kėlinio pabaigoje, kai Obradoero pirmavo 56:23 ir susitarė su Jordanu Howardu, pelniusiu 20 taškų po 6/6 metimų.

Pusfinalyje bus kovojama ketvirtadienį, o nugalėtojai šeštadienį susikaus tarpusavyje dėl kelialapio į reguliarųjį sezoną.

Išlikusi komanda užbaigs penktąją reguliariojo sezono grupę kartu su Turkijos Pinar Karsiyaka, Belgijos Filo Oostende ir Vokietijos WWE Baskets Oldenburg.

READ  Tiesioginiai atnaujinimai prieš Lietuvą ir Meksiką: rezultatas, srauto informacija, sudėtis, kaip žiūrėti FIBA ​​​​2023 m. pasaulio krepšinio taurės rungtynes ​​| 2023-08-27

Vaizdo šaltinis: krepšinio čempionų lyga