Sporto suvestinė: Danijos krepšininkai susiduria su Likimo diena

Danijos krepšinio rinktinei šį vakarą Vilniuje, prieš Lietuvą, reikia stebuklo, užimant vietą kitų metų Europos krepšinio čempionate, kuris rengiamas kas ketverius metus, kad išaiškintų nugalėtojus.

Šeštadienį grupės nugalėtojai Belgijai nugalėjus 65-88, kuri taip pat žaidė Lietuvos sostinėje, Danija dabar turi pakartoti savo pirmenybes lapkričio mėnesį, kai iškovojo pergalę rezultatu 80-76.

Tai jie turėtų padaryti be savo žvaigždžių Evie Lundbergo ir Darko Jukico, kurie praėjusią savaitę treniruotėje sulaužė ranką.

Prieš galingus Lietuvos liūtus
Danijoje gali būti dvigubai daugiau gyventojų nei kaimynėje Baltijos šalyse, tačiau krepšinio prasme abi šalys yra toli viena nuo kitos.

Krepšinis yra mėgstamiausia Lietuvos sporto šaka, ir, nepaisant sovietmečio, jie laimėjo tris „EuroBaskets“ čempionatus, o tai pagal futbolo Urugvajaus vaidmenį pasaulio krepšinyje.

Tiesą sakant, sovietmečiu jo žaidėjai dominavo komandoje, ir jie suvaidino svarbų vaidmenį, kai Sovietų Sąjunga 1972 m. Olimpinėse žaidynėse nugalėjo Jungtines Valstijas – pirmą kartą „Stars and Stripes“ komanda (anksčiau surinkusi 63 -0) nepavyko. Nusileisti su auksu.

Ant didybės ribos
Kai Danija laimėjo lapkritį, šalies treneris Erezas Batemanas apibūdino tai kaip „didžiausią danų pergalę istorijoje“.

Jei Danijai nepavyks, jie gailėsis savo pralaimėjimo Čekijai, kuris greičiausiai baigs keturių komandų grupę, jei šį vakarą neįveiks Belgijos.

Tai ypač apmaudu, nes keturiose iš kitų septynių grupių patenka į geriausiųjų trejetuką, bet tik Danijoje užima dvi geriausias vietas, o čekai jau patvirtino vieną iš 24 vietų, nes jie buvo vienas iš keturių šeimininkų.

Danija dalyvavo tik trijose „EuroBaskets“ rungtynėse – 1951 m., 1953 m. Ir 1955 m. – debiutavo geriausias, 14-as, rezultatas.

Danija laimėjo 17-ąjį Europos mišraus badmintono čempionatą
Danija išlaikė Europos mišraus badmintono turnyrą – dvejų metų turnyrą, kurį dabar laimėjo 17 kartų. Šiais metais Suomijoje rungtyniavusi Danija laimėjo geriausių penkių žaidėjų finalą 3: 0 prieš Prancūziją dėka šiuo metu pasaulyje antrą vietą užimančio Viktoro Axelseno, kuris laimėjo vyrų vienetus, o moterų – Mia Bleschfeldt – abu tiesiuose. Tada Kim Astrupas ir Andersas Scarrupas Rasmussenas įveikė vyrų dvejetus, kad užtikrintų, jog Danija nenumetė nė vieno seto – visiškai priešingai nei pusfinalyje, kuriame Danijai reikėjo gilintis į savo pergalę 3: 2 prieš Vokietiją.

READ  AB "Ignitis grupė" eilinės visuotinės akcininkų susirinkimo nutarimai

Sakyk, kad tai netiesa, Viešpatie! Bendtneris neoficialiai pasitraukė iš futbolo
Tikimasi, kad 33-ejų Niklasas Bendtneris Kinijoje susitars dar prieš Corona viruso išplitimą, ir gali būti, kad kai kurie sirgaliai tikisi, jog „Lordas“ tęs savo profesionalo karjerą, kuri nutrūko, kai jis sužaidė paskutines rungtynes ​​su Kopenhaga 2019 m. . Tačiau dabar jis patvirtino, kad „mojuoja„ mažą atsisveikinimą “su futbolu naujame dokumentiniame filme„ Bendtner & Philine “, rašoma„ BT “pranešimuose. Kartu su savo mergina Philine Roepstorff jis buvo užsiėmęs įsidarbindamas realybės televizijoje. Tačiau Bendtneris anksčiau yra nurodęs, kad ketina tęsti trenerio karjerą.

Vadink mane Moze! „Cojo“ įveikia „Dynamite“ ženklą 60 metrų atstumu
24 metų Kojo Musah kitą mėnesį Europos uždaruose čempionatuose varžysis 60 metrų bėgime kaip naujasis Danijos rekordininkas. Atrankos varžybose Christopheris „Dynamite“ Harris “ankstesnis peržengė 6,62, svyravo šimtą sekundės laiko ir dabar tikisi patekti į finalą Lenkijoje. Jo tėvo Musės asmeninis rekordas yra 10,29. 100 metrų – 0,03 drovus rekordas. Daną saugo sargyba.

A serijos krepšio medalio laimėtojas, bet kuriai rinktinės legendai?
Vis labiau tikėtina, kad danas pretenduos į Italijos lygos nugalėtojo medalį, o Christianas Eriksenas, Simonas Kieras, „Inter“ ir „AC Milan“ šiuo metu užima pirmąją ir antrąją lentelės vietas, devynis ir penkis taškus atsilieka nuo likusių. Paketas. Vakar duetas susitiko San Siro mieste, o „Inter“ laimėjo rezultatu 3: 0. Ilgą laiką Eriksenas nebuvo palankus „Inter“ treneriui Antonio Conte, tačiau per keletą pastarųjų mėnesių jis tapo įprastu žaidėju dėl puikių pasirodymų. Jei kuris nors Milano klubas iškovos titulą, tai bus pirmas kartas per dešimt sezonų, kai „Juventus“ nepavyks laimėti. „La Vecchia Senora“ šiuo metu nuo „Inter“ atsilieka 11 taškų, užimdama šeštą vietą.

READ  Kiek kainuoja įsigyti Eurolygos akcijų paketą: „Žalgirio“ byla / Žinios

Danija seka minią, bet nešok į eilę!
Danija patvirtino, kad skiepys visus sportininkus, dalyvaujančius šių metų olimpinėse žaidynėse Tokijuje. Tačiau nė vienas iš 150 sportininkų ir 200 pareigūnų neperžengs laukiančiųjų sąrašo, nes visa šalis turi būti paskiepyta iki birželio 27 d. – likus beveik keturioms savaitėms iki olimpiados, prasidedančios liepos 23 d. Tarptautinis olimpinis komitetas sausio mėnesį patvirtino, kad vakcinacija nebus privaloma varžytis žaidynėse. Danija prisijungia prie vis didesnio atsidavusių šalių sąrašo, įskaitant Izraelį, Serbiją, Vengriją ir Indiją,
Filipinai, Lietuva, Graikija ir Belgija.