Sportinės kelnaitės Raudonvudžio minkštas kamuolys nušlavė dvigubą Feather River galvą – Times-Standard

Redvudo koledžas pralošė futbolą kelyje Reddinge, priešais Feather River koledžą neutralioje vietoje, kad atitiktų komandos kelionės tvarkaraštį.

Redwoodso koledžo „shortstop“ kolektyvas ir trečioji bazė Juliana Ortega Miranda, pasirodžiusi susišaudyme, per pirmąsias dvigubo smūgio rungtynes ​​su „Feather River College“ žaidė 3: 3. (Jose Quesada, HUMEDIJA – „The Times-Standard“).

Pirmajame žaidime „Corsair“ šikšnosparniai atgyveno septintoje eilėje, vairuodami keturis bėgimus bandydami atšokti nuo 9-4 deficito. Buvo per vėlu, nes dėl jų pastangų jiems šiek tiek pritrūko žaidimo pririšimo, ir jie galiausiai pralaimėjo 8-9.

FRC rungtynėms vadovavo nuo pat pradžių, per pirmuosius du turus įmušė įvartį ir tris. CR grandinės žaidėjas sugebėjo tai padaryti, kai trečdalyje pelnė du įvarčius, o penktame – du – 4–4.

Tai būtų artimiausias dalykas, kurį CR grandų žaidėjas galėtų gauti pirmosiose rungtynėse, kai Feather River išsiskyrė penktosios vietos apačioje ir išleido žaidimą tam, kad paskirtoji svečių komanda nepasiektų.

Studentė Julianna Ortega Miranda vedė „Redwoods“ pastangas žaisti 3: 3 gruntiniu žaidimu ir 2 RBI. Nas – Che – Wenas Hunsuckeris pelnė 2-4, dvigubą ir 1 bėgimą. Karen Jensen užfiksavo, kad trys iš keturių buvo užkrėstos šikšnosparniais.

Trasos žaidėjas CR pažengė į priekį per du kėlinius, pirmojo kėlinio metu pirmavo per antrąsias rungtynes. Vienintelis pagrindinis „Hunsucker“ smūgis atvedė du „Corsairs“ žaidimus per pradinį kadrą. Trečioje vietoje „FRC“ išsiveržė į priekį, įmušęs tris partijas ir pratęsė ją per visas rungtynes, baigdamas rezultatu 8-2.

„Redwoods College“ futbolo komanda šiuo metu turi rekordinius 1-5.

McNulty iš „Arcata“ laimi kolektyvinės konferencijos apdovanojimą

„Arcata“ plaukiko Kirano McNulty pasirodymas pirmame kurse „Cal Poli“ metu jam pelnė geriausio konferencijos studento apdovanojimą.

„Mountain Pacific Athletic Association“, kolegiali konferencija, kurioje varžosi Calas Poly Mustangas, po puikaus sezono paskelbė „MacNulty“ metų studentu.

Žymiausi pasiekimai yra tapimas pirmuoju „Mustang“ plaukiku, pelniusiu du suvažiavimo titulus nuo 2013 m. „Arcata“ absolventas pasiekė 4: 23,0 sekundes 500 laisvų aikštelių ir 15: 31,43 per vienos mylios varžybas laisvuoju stiliumi.

READ  2023 m. Matas Puzelis daro pareiškimą ir aptaria vizitus

McNulty taip pat vedė komandos plaukimo laisvuoju stiliumi laiką 200 ir 500, 1000 ir 1000 mylių bandymuose.

Plaukimo treneris Calas Poly Philas Yoshida gyrė sportininką.

„Ši garbė yra daug sunkaus darbo, ryžto ir noro pažodžiui įveikti papildomą mylią“, – „Yoshida“ sakė „Cal Poly Athletics“ tinklalapiui. „Su visu praeitų metų siautuliu Kiranas puikiai pasirodė klasėje ir baseine, ir aš tikiuosi, kad per ateinančius kelerius metus galėsiu su juo bendradarbiauti ir sužinoti, kaip toli jis gali nueiti.

Be šio pripažinimo, McNulty taip pat tapo pirmuoju „Mustang“ sportininku, pelniusiu MPSF apdovanojimą po sezono, nes San Luis Obispo universitetas prisijungė prie šios konvencijos prieš 2014–2015 metų sezoną.

„HSU Basketball“ iškovoja pergalę Oregone

Humboldto valstybininkai paskutiniame savo kelio ruože Pietų Oregono universitete iškovojo pergalę laimėdami rezultatu 73-65.

Pirmojo kėlinio rungtynėse, kurios buvo lygiosiomis 35-35 ir buvo ginčijamos paskutinėmis reguliavimo minutėmis, HSU pasitraukė likus mažiau nei dviem minutėms, kad nustatytų galutinį rezultatą.

Gabrys Sadaunykas ir AJ Simsas iškirto miškininkus savo šeimininkams, susibūrę rinkti 36 taškus, surinkti 18 atkovotų kamuolių ir užfiksuoti keturis apiplėšimus „Raiders“ stadione.

Vyresnysis vartininkas Sadaunykas ant lentos padėjo 15 taškų, iš aikštės šovė nuo penkių iki devynių, pataikė tritaškį ir surinko 75% baudos metimų. Lietuvoje gimęs žaidėjas pasiekė 10 atkovotų kamuolių ir uždirbo savo antrąjį dublį šiame sezone.

Simas per 26 savo dalyvavimo minutes surinko 21 tašką. Iš viso jis pelnė aštuonis įvarčius iki 14 iš aikštės ir atliko keturis tritaškius su trimis rezultatyviais perdavimais. Gynyboje Vakarų Los Andželo koledžo perkėlimas sulaikė du „Raiders“ apiplėšimus.

Rungtynių poveikis paliko Humboldto valstijos bendrą rekordą su keturiomis pergalėmis ir penkiais pralaimėjimais. Kelionėje užfiksuota viena pergalė ir du pralaimėjimai.