Šoko monetos Domantas Sabonis kaip „lietuviška lazanija” kaip Kings plaktukas Kevinas Durantas, Nets

Sakramento „Kings“ sezoną pradėjo sunkiai – pralaimėjo pirmąsias keturias rungtynes. Tačiau po to jie išsiveržė 6:2 ir atrodė kaip visiškai kita komanda. Jiems vadovauja Domantas Sabonis. Kam jie darė verslą Praėjusio sezono viduryje. Sabonis per pastaruosius dvejus metus įrodė, kad yra vienas geriausių NBA didvyrių. Jo žaidimas antradienio vakarą rungtynių su Bruklino „Nets“ kėlinyje taip pat sukėlė baimę Shaquille’ui O’Nealui.

Kai Shaqas sugriovė kai kuriuos Sabonio sporto akcentus, O’Nealas jam sukūrė naują, jaudinančią slapyvardį. vadino jį kaip ‘Lietuviška lazanija.’ Lazanija susideda iš daugelio sudedamųjų dalių, išdėstytų kartu. Galbūt jis taip ir ketino palyginti.

Sabonis žinomas kaip visų prekybos centrų domkratas. Jis gali susidoroti su krepšiniu, yra puikus perdavėjas, o jo įgūdžių rinkinys nepatenka į topų sąrašą. Per pastaruosius septynis sezonus jis pataikė nuo 51 iki 59 proc. Sabonis yra vienas geriausių atkovotų kamuolių NBA. Šį sezoną jis užima septintąją vietą lygoje su 11,3 lentos per rungtynes.

Galima ginčytis, kad tai vargšas Nikola Jokičius. Jie turi labai panašius sugebėjimus. Domantas Sabonis ir Jokičius pirmauja savo komandoms pagal įvarčius ir rezultatyvius perdavimus lygoje.

Bet kiekvieną kartą, kai gaunate naują slapyvardį iš Shaq, žinote, kad jį sukūrėte. Trečiojo kėlinio pabaigoje „Kings“ pirmavo „Nets“ 115:82. Tai buvo visiškas griovimas, nes „Kings“ staiga atrodė kaip atkrintamųjų varžybų varžovas.

READ  ES civilinės saugos mechanizmas: galingas transformatorius pakeliui iš Lietuvos į Ukrainą