Sofia Goggia laimi Pasaulio taurę praėjus dienai po operacijos, kuria sumušė vartus

Gatvė. Moritzas, Šveicarija – italų slidininkas Sofija Jogia Ji dešine ranka iškėlė nykštį po to, kai šeštadienį dominavo savo ketvirtajame pasaulio taurės finale šį sezoną.

Kairė jos ranka vos galėjo pajudėti.

Goggia įspūdingai laimėjo lenktynes ​​ir užėmė antrąją vietą Elka Stohk Slovėnija 0,43 sekundės, praėjus dienai po to, kai atsitrenkęs į vartus susilaužė du pirštus, bet finišavo antras nuokalnėje toje pačioje trasoje kaip Corviglia.

Po penktadienį įvykusios avarijos dukart olimpinių žaidynių nusileidimo medalių laimėtojas išvyko į Milaną operuotis. Italijos slidinėjimo komanda teigė, kad jos rankoje buvo įkištas metalinis strypas ir varžtai, kad ją stabilizuoti, o ranka buvo apvyniota gipsu.

Tačiau Joggia grįžo į Šveicarijos kurortą antram nusileidimui.

Kairė ranka buvo sutvarstyta, o pirštinė geltona lipnia juosta pritvirtinta prie slidinėjimo lazdos, Goggia startavo devinta, nes atrodė, kad jos netrukdė sužeidimai.

„Kai šiandien supratau, kad galiu tai pasiekti, manau, kad jokia mergina nebuvo tokia laiminga kaip aš šiandien prie starto vartų. Nebuvo garantuota, kad šiandien būsiu starte”, – sakė Goggia ir pridūrė, kad Italijos komanda. net svarstė galimybę neįtraukti jos į šeštadienio lenktynių starto sąrašą.

Aš pasakiau: tu išprotėjai? tu esi pamišes?’ Jogia pasakė.

Lenktyniaudama po mėlynu dangumi ir saulės šviesa – skirtingai nei penktadienio lenktynėse sniego ir miglotomis sąlygomis – Goggia į 2,5 km trasą įveikė savo įprastu smėlingu stiliumi, nesusilaikydama nelygiuose posūkiuose ir šokdama aukščiau ir toliau nei jos varžovės.

Goggia finišavo 0,52 sek. lenkiantis lyderį Keira Weddell Iš Vokietijos jis mojavo ir pūtė bučinius žiūrovams.

Vėliau Weidle į trečią vietą atsitrenkė Stuhec, kuri užsitikrino pirmą podiumą per beveik ketverius metus. Slovėnas šioje trasoje iškovojo 2017 m. kalnų pasaulio čempiono titulą.

READ  Stačiatikių ekumeninis patriarchas planuoja Lietuvos atšaką, smūgiu Maskvai

Elena Cortonilaimėjusi penktadienio lenktynes, nuo aštuntos vietos atsiliko 1,16 sek.

Trumpam iškilo grėsmė trečiajai Goggia pergalei sezone ir 20-ai bendrajai įmonei Michaela Schiffrin.

Pradėjusi nuo 21-os, bendroje pasaulio taurės lyderė pirmose dviejose atkarpose buvo keliomis šimtosiose greitesnė už Goggia, tačiau Shiffrin per likusį bėgimo atkarpą rizikavo mažiau nei italė ir finišavo 0,61 už ketvirtą vietą.

„Aš tikrai džiaugiuosi tuo, kaip pastarąsias dvi dienas praėjo nuokalnė. Ji pagerino dvi vietas nuo penktadienio rezultato, kai finišavo tik viena vieta nuo savo komandos draugės amerikietės”, – sakė Shiffrin. Vėjas Džonsonas.

Šeštadienį Johnsonas atsiliko beveik dviem sekundėmis nuo Goggia ir finišavo už 20 geriausių.

Shiffrinui sekė trys austrai: Cornelia HooterIr Nina Ortlieb Ir Miriam Buechner.

Shiffrinas pirmauja bendroje įskaitoje su 475 taškais, 50 taškų lenkiantis Joggia ir 109 taškais. Wendy Holdner. Šveicarijos slidininkas finišavo 32-as ir taškų pasaulio čempionate pelnyti nepavyko.

„Viena vertus, stengiuosi nuolat neskaičiuoti taškų, bet tai visą laiką sukasi mintyse“, – sakė praėjusį sezoną ketvirtąjį titulą iškovojusi Shiffrin.

„OlympicTalk“ įjungtas Apple naujienos. Mes pirmenybę teikėme!