Skaičiais: paaiškinimas, kaip 6-oji Arizona pralaimėjo pirmąsias sezono rungtynes ​​| Arizonos Wildcats krepšinis

Trečiadienio vakaro rungtynėse Noksvilyje, Tenesio valstijoje, Arizonos gynėjas Kerras Kressa pirmauja prieš Tenesio puolėją Johną Folkersoną.

Wade Pine, naujienų agentūra

Šeštoji „Arizona Wildcats“ komanda pirmoje pamainoje atsiliko net 15 taškų skirtumu nuo 19-os vietos Tenesio ir nepajėgė ištrūkti iš duobės – galiausiai pralaimėjo 77:73.

Šie skaičiai rodo, kaip „Wildcats“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą 2021–2022 m. krepšinio sezone:

„Vols“ buvo agresyviausia komanda pradžioje, išsiveržė į priekį 16:2 ir sutriuškino Arizoną viso žaidimo metu. Nors katės sugebėjo sugrįžti į žaidimą, bene labiausiai nustebino nebūdingo kėlinio atvejis, kad keturi iš penkių UA naujokų nepelnė taškų.

Benedictas Mathurinas pelnė 14 iš Arizonos pirmajame kėlinyje surinkto 21 taško, o likusį palaikymą liko ant atsarginių suolo.

Arizona prašvilpė 28 pražangas, o Tenesio ekipa – 18. Maturinas, Kerras Kressa ir Christianas Colocco praleido antrojo kėlinio pabaigoje.

Lygiosios 62:62 ir likus žaisti mažiau nei penkias minutes Kressa buvo įvertinta kaip kritinė techninė pražanga prieš Tenesio baudos metimą. „Tech“ paleido Tenesio futbolininkus dar du metimus, o per likusį 4:08 garsumas padidėjo 66:62.

READ  Neilas Warnockas atskleidžia „Hearts“ darbo galimybę, kai pasakoja apie savo meilę Škotijai