Sėkmingas vakaras Bulgarijoje Zagrebo „Dinamo“ prieš „Ludogorets“.

2022 m. rugpjūčio 2 d. Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygos atrankos trečiojo turo pirmajame etape „Dinamo“ įveikė „Ludogorets“ 2:1.

Pirmosiose UEFA Čempionų lygos trečiojo parengiamojo turo rungtynėse „Dinamo“ svečiavosi Razgrado „Ludogorets“ klube. „Ludogorets“ pastaruosius 11 sezonų tapo Bulgarijos čempionu.

Prisiminkite, „Dinamo“ pateko į trečiąjį parengiamąjį etapą, praėjusią savaitę įveikęs „Shkobe“ 3:2. Po rezultatu 2:2 Zagrebe „Dinamo“ laimėjo Skopjėje rezultatu 1:0 ir patraukė į priekį.

Jei „Dinamo“ po dvejų rungtynių aplenks Bulgarijos čempionus, Zagrebas Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose susikaus su Norvegijos „Bodo/Glimt“ ir Lietuvos „Galgris“ nugalėtojais. Kita vertus, jei „Ludogorets“ žengs į priekį, „Dinamo“ Europos lygos atkrintamosiose žais prieš tos pačios poros pralaimėtoją.

Dėl traumų „Dinamo“ žaidė be Kevino Théophile Katherine, Maherio Emreli, Josepo Otalo ir Marco Polato.

išsirikiuoti

Ludogorets: Baddetas, Cicinio, Blastonas, Verdonas, Nedgalkovas, Jordanovas, Piotrovsky, Si Souza, Techpety, Soterio, Rickas

„Dinamo“: Levakovičius, Ljubičičius, Pericas, Loritsinas, Ristovskis, Ivanošičius, Ademi, Mesičius, Baturina, Orchichas, Drmičius

Rungtynių ataskaita

Ludogorecas greitai pagrasino „Dinamo“ vartams ir trečią minutę įmušė kampinį. „Dinamo“ greitai sureagavo ir jau po 3 minučių pirmavo. Loritzenas asistavo Pericui, kuris šovė iš baudos aikštelės krašto 1:0.

Vos po trijų minučių „Dinamo“ vėl pribloškė Logorečą. Nerangi Ludogorets Padto vartininko reakcija privedė prie savo įvarčio ir 9-ąją minutę „Dinamo“ išvedė 2:0. Po penkių minučių „Dinamo“ gavo dar vieną šansą, tačiau Pericui šįkart nepasisekė.

„Ludogorets“ 22-ąją minutę sumažino „Dinamo“ pranašumą, kai „Techpety“ paliko „Dinamo“ vartininką Levakovičių bejėgį rezultatu 2:1. „Ludogorets“ išalko išlyginti likusį pirmojo kėlinio laiką, kuris baigėsi 2:1.

Antrąjį kėlinį vienu keitimu pradėjo „Dinamo“ treneris Ante Cacic. Dario Špikić pateko į Luką Ivanušecą. Tačiau Ludogoretsas padarė du pakeitimus. Cole’as Souza ir vartininkas Sergio Padtas liko rūbinėje, o į rungtynes ​​žengė vidurio puolėjas Dominicas Jankovas ir kroatų vartininkas Simonas Sloga.

READ  Scoop: ragindamas Atstovų rūmus spręsti infliacijos problemas

„Ludogorets“ turėjo puikią progą dvi minutes nuo pirmojo kėlinio, privertusią Livakovičių neįtikėtinai atrauti nuo virpsto. Ludogorecas nepraėjus nė 10 minučių pataikė į skersinį.

59-ąją minutę Josepą Drmicą pakeitė Bruno Petkovičius.

„Dinamo“ gynyba turėjo blokuoti du pavojingus Ludogoretso bandymus 65 ir 67 minutes, kuriuos Levakovičius puikiai atrėmė. Ludogorecas vis spaudė pelnyti antrą įvartį, o po minutės net pataikė į virpstą.

Cacicas 71 minutę pakeitė kitą puolėją – Minalo pakeitė Orcičius.

79-ąją minutę „Ludogorets“ pritraukė naujų puolėjų, kad sustiprintų viltis įmušti įvartį. 82-ąją minutę „Dinamo“ ekipos „Minalo“ buvo beveik lygus „Ludogorets“ vartininkui, tačiau likus mažiau nei 10 minučių smūgiavo ir išlaikė rezultatą 2:1.

ači 86-ąją minutę iškvietė Baturiną į Boško Šutalo.

Dar vienas pavojingas „Ludogorets“ šansas 89-ąją minutę tik praleido „Dinamo“ vartus. Po minutės Petkovičius susidūrė su trimis gynėjais ir iš Sloughos atmušė kamuolį iš kampinio. Teisėjas prie rungtynių pridėjo 4 minutes pratęsimo, nes nė viena komanda nesugebėjo pasižymėti.

Atsakomosios rungtynės vyks Zagrebe rugpjūčio 9 d.

Norėdami sekti naujausias sporto naujienas Kroatijoje, sekite tam skirtą TCN puslapį.