Schulte-Ebbert išlaiko Lietuvos čempionatą – WPBSA

Vilius Schulte-Ebbert ir toliau dominuoja savo šalyje, finale 4:0 įveikęs Mindaugą Maisiejų ir laimėjo 2023 m. Lietuvos snukerio čempionatą.

Tai buvo šeštoji 28-erių Schulte-Ebbert titulo pergalė – ji laimėjo tris paskutinius iš eilės ir penkis iš paskutinių šešių.

Lietuvos biliardo federacijos organizuojami turnyrai šiemet vyko sostinėje Vilniuje dviejose vietose – KN klube ir Q klube. Dalyvavo 38 žaidėjai tarp jaunimo ir merginų.

Schulte-Ebbertas laimėjo tris pirmąsias rungtynes ​​nenumetęs nė vieno kadro, o pusfinalyje 4:1 nugalėjo Mindaugą Eimutį ir vėl pateko į parodomąjį turnyrą.

Kitoje burtų traukimo pusėje 2014 m. vicečempionas Maisieges atidarė savo sąskaitą 3:1 įveikęs praėjusių metų vicečempioną Tatą Andrejevą. Po dar dviejų pergalių jis nusileido 2:1 ir pasiekė antrąjį finalą, 4:2 atmetęs Aleksejų Širokovą paskutiniuose ketveriuose.

Varžybų rungtynėse Schulte-Ebertas pirmą kadrą paėmė su 56 pertrauka, o po to iškovojo antrąjį kadrą. Klasikinis kontratakų pertrauka 29, įskaitant galutinį rožinį įvartį, lėmė 3:0, tada jis pelnė 40 per ketvirtą kadrą ir užbaigė dar vieną sėkmingą nacionalinio čempionato kampaniją.

Ankstesniame ture Schulte-Ebbert padarė 90 pertrauką – aukščiausią rungtynių rezultatą.