Saponis pagerino Lietuvos NBA rezultatyvumo rekordą, sumetęs karjeros rekordą – 42 taškus / Žinios

Domondas Saponis pelnė 42 taškus per 18 iš 22 metimų, o Lance’as Stephensonas į priekį vedė Indianos greituosius boulerius (15-25), surinkęs 16 taškų ir atlikęs 14 rezultatyvių perdavimų. 125-113 (33:27, 28:25, 29:34, 35:27) šeštadienio vakarą Indianapolyje įveikė Jutos Jazz (28:12).

3

Saponis pirmajame ketvirtyje pelnė 18 taškų.

Fantastišką solo pasirodymą surengęs Domondas ne tik pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą NBA, bet ir sumušė Lino Gleezos rekordą. 2008 m. sausio 18 d. Glyca per 42 minutes pelnė 41 tašką (13/21 FG, 11/14 FT) prieš „Jazz“.

Tai reiškia, kad Lietuvos rezultatyvumo NBA rekordas dabar priklauso Domontui Saponiui.

Stephensonas pelnė 7 iš 12 ir atkovojo šešis kamuolius, o Indiana surinko 55 proc. 16 taškų pridėjo Duanas Washingtonas jaunesnysis, 15 – Justinas Holiday.

Kai aštuoni nuolatiniai žaidėjai praleido rungtynes ​​dėl traumų ir Covit-19, žaidimas atrodė natūraliau nei nesėkmė Toronte penktadienį, tačiau Juta pralaimėjo antrą naktį iš eilės.

Donovanas Mitchellas pelnė 36 taškus per metimus 13 atmušimų prieš 27 ir atliko devynis rezultatyvius perdavimus, kai penktadienį praleido dėl nugaros traumos. Penktadienį išvykę Bojanas Boktanovičius ir Jordanas Clarksonas finišavo atitinkamai 21 ir 18.

„Jazz“ žaidė be Rudy Coberto ir Joe Ingleso, kurie abu yra įtraukti į NBA sveikatos ir saugos protokolą.

Pirmąjį ketvirtį krepšininkai baigė 18:7 ir pirmavo 33:27. Saponis iš pradžių įsitvirtino per tą laikotarpį įmušdamas septynis bandymus.

Indiana padidino savo pranašumą iki 14, o „Jazz“ atsitokėjo 9:0. „Pacers“ pirmavo 61:52 ir sustiprėjo 56,1 proc. pataikymu, įskaitant 52,9 proc. iš 3 taškų.

Indiana kreko kaušeliai / stalas

Indiana pirmavo 70:57, kai Mike’as Conley pataikė į prisitraukimo džemperį ir uždegė džiazą. Juta pelnė 12 taškų iš eilės, iš jų 3 – Mitchellas ir Boktanovičius.

Stephensonas, antrą kartą žaidęs Indianoje po 10 dienų kontrakto, sukūrė du kibirus, kad užbaigtų Jutos sukilimą. Trečiadienį pelnęs 30 taškų jis sulaukė garsių namų žiūrovų plojimų.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Jazz Pacers“ septynis kartus pelnė tašką, tačiau Indiana niekada nepasidavė persvaroje.

Juta paskelbė pertrauką po to, kai Saponis pirmavo 101:95, likus 6:50. Tada Mitchellas sumažino skirtumą iki keturių, tačiau Holiday 109:97 padidino 8:0 krekerių eigą į gerąją pusę.

Likusi kelio dalis nėra netoli Jutos upės.

Bouleriai: Domontas Saponis 42 (15/18 2 PT, 3/4 3 PT, 6 atk. kam.), Duane’as Washington 16 (3/7 3 PT, 5/6 FT, 5 AST), Lance’as Stephensonas 16 (6/9 2 atk. kam., 6 atk. kam.) , 14 AST, 4 STL), Justin Holiday 15 (4/6 3PT).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 36 (7/15 2 PT, 6/12 3 PT, 9 AST), Bojanas Bogdanovičius 21 (4/7 2 atk., 3/9 3 PT, 6 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 18 (5/10 2 atk., 2/5). ). 3PT).