„Robes Ghosts“ Lietuvos čempionate laimėjo 200 nemokamų varžybų

2021 m. Lietuvos plaukimo čempionatas

Lietuvos dinamo Chalatai šiandien Pirmąją Lietuvos plaukimo čempionato Klypoje dieną ji bėgo 200 m laisvuoju stiliumi.

26-erių metė laiką 1: 46.53 ir aikštę numetė beveik per 2 sekundes. Šis rezultatas buvo suporuotas su 51,23 atidarytojo, kurio nugara buvo 55,30, suteikdama „Robes“ pergalę.

Jis išvažiavo per 1: 45,72 sekundes po savo lenktynių ir finišavo 4-as Europos čempionate, kuris baigėsi Budapešte. Robesis jau pateko į olimpines žaidynes šiais 200 m laisvuoju stiliumi ir 400 m laisvuoju stiliumi.

Vyrų 200 metrų bėgime jis užėmė antrą vietą Mattus Sovanic Lenkija sustabdė laikrodį 1: 48.46, kai komanda buvo žaidėja Kokersas Majjarsakas 3 geriausi viename: 48.58. Sutriuškinus jo praėjusį balandį padarytą rezultatą 1: 49.10, pirmojo gyvenimas yra pats geriausias.

Vyrų 100 metrų krūtine rungtyje buvo pastebėta, kad plaukikas formuojasi ties minutės riba Andreasas Citlaskas. Lietuva laimėjo rezultatu 59,94 (28,05 / 31,89). Jis taip pat jau praėjusią savaitę Budapešte yra patekęs į Tokiją, kuris yra geriausias per 59.30. 24-erių metų Citlaskas galiausiai užėmė 59 vietą ir užėmė 6 vietą Europos čempionato finale.

Lenkijos Agatha Nascret Sukūrė greitą 100 m moterų greitį ir užfiksavo bandymą laimėti 1: 01.24. Tačiau antroji vieta உக்னே மசூட்டிட்டி Lietuvis šiandien du kartus sukūrė naują tautinę tapatybę, rekordą.

Visų pirma, 24 metų Massoudite’as praėjusią savaitę Budapešte pasiekė rekordą 1: 01,93, įveikdamas savo paties gyvenimo laiką 1: 01,65.

Šiąnakt jis iškirto dar 41 reisą, kad užfiksuotų plaukimą, vertą sidabro medalio 1: 01,24. Visi jos laikai priklauso nuo FINA „B“ pjūvio 1: 02.06, tačiau ji turi būdą pereiti į 1: 00.25 FINA „A“ kirtimą, reikalingą norint patekti į olimpiadą.