„River Angels“ puolėjas Ikechukwu prisijungia prie Lietuvos kartu su Jintra

Iš viso peržiūrėta 294, 294 peržiūros šiandien

pateikė Ebube Dike

„Super Falcons“ žvaigždė Vivian Ikechukwu atsiskyrė nuo Nigerijos moterų futbolo lygos, NFL komandos ir „Rivers Angels Football Club“ bei baigė vienerių metų sutartį persikelti į Lietuvos komandą „FC Gentra“.

Ikechukwu prisijungė prie „Rivers Angels of the Abia Angels“ 2018 m. ir tą patį sezoną iškovojo pirmąjį titulą su komanda per Nigerijos moterų futbolo lygos čempionų skydą prieš Nasarawa Amazons. Tais pačiais metais ji taip pat laimėjo Aiteo taurę Jenagoje.

Puolėjas taip pat laimėjo 2019 m. NWFL titulą su Jewel of the Rivers, o per 2021 m. Super 6 turnyrą Ijebu-Ode ji pelnė 4 įvarčius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kad padėtų savo komandai iškovoti septintąją lygos titulą ir atstovauti pirmajame turnyro etape. turnyras. CAF moterų futbolo čempionų lyga.

Pokalbyje su „Rivers Angels Media“ Ikechukwu padėkojo klubui už įkvėpimą ir palaikymą viešnagės klube metu.

„Noriu padėkoti visai komandai už palaikymą ir padrąsinimą, kol esu čia, jie mane taip įkvėpė, kad vis norėjau būti geresnė“, – sakė ji.

„Ypatingas dėkingas Nigerijos moterų futbolo lygai už viską, ką jos padarė, kad pagerintų lygą, transformacija buvo didžiulė.

„Šis naujas mano karjeros skyrius yra tas, kurio visada norėjau ir žinau, kad tuo didžiuosiuosi, nes jis čia nesibaigia. „Gentra” yra vienas didžiausių klubų pasaulyje ir malonu prie jų prisijungti, nes jie turi turtinga futbolo istorija“, – pridūrė Ikechuku.

READ  „Celtics“ alumno Juancho Hernangomezo dėka Ispanija per pratęsimą 102:94 pranoko lietuvius.