Ritas Vilnius po 12 metų iškovojo Lietuvos lygos titulą

07 / Birželis / 22 20:28

Eurohoops.net

Ridas Vilnius laimėjo Amara Dramatic Game 4 Čempionų soste Lietuvoje.

Eurohoops grupė / [email protected]

Ridas Vilnius laimėjo Lietuvos lygos finalą 79:76 5-osiose Lietuvos lygos finalo rungtynėse ir iškovojo serijos titulą po 2010 m. Tai pirmas kartas per 12 metų, kai neįvardyta komanda įveikė LKL. .

„Ledcopilis“ pertraukoje pirmavo 35:44, tačiau Ritas sureagavo po antrojo kėlinio. Rungtynės virto trileriu, nes abi komandos susirėmė.

„Lidcapolis“ 74:75 ir 29 sekundės iki rungtynių pabaigos Ivanas Pua įmetė du baudos metimus Ridui, o Lucas Ulecas pridėjo dar vieną porą, o jų varžovai nesugebėjo pataikyti nė vieno krepšio.

Ritui 15 taškų pelnė Margris Normandas, 14 – Ulekas, 12 – Arnas Putkevičius po 5 atkovotus kamuolius.

„Lietkabelio“ gretose Gediminas Orelikas pelnė 16 taškų ir atkovojo 5 kamuolius. Nikola Radiševičius surinko 15 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o Gabrielle Maldūnas – 15 taškų.