Rashedas Al Qamsi puikiai startavo Lietuvos Grand Prix lenktynėse

Klaipėda, Lietuva: Abu Dabio lenktynininkas Rashedas Al Ghamsi užfiksavo pergalę starte iki finišo Lietuvos Grand Prix lenktynėse, pagrįsdamas savo iššūkį dėl ketvirtojo lenktynininko titulo 2023 m. UIM F2 pasaulio čempionate.

Emyratų pilotas nuo pat pradžių įspūdingai išsiveržė į priekį ir atsiliko nuo kito triskart F2 pasaulio čempiono brito Colino Zelfo ir finišavo ketvirtas.

Atrodė, kad Abu Dabio komanda 2023 m. F2 čempionato atidarymo etape užlips ant prizininkų pakylos, o Mansouras Al Mansouri finišavo trečias, o 28-oje iš 35 ratų pateko į avariją ir pasitraukė iš lenktynių.

Šis incidentas atnešė antrąją vietą dienos lenktynių sustojimuose, o Grand Prix baigėsi po geltona vėliava, o Estijos naujokas Stefanas Arandas užėmė trečią vietą.

Abu Dabio Rashed Al Qamsi ir Mansoor Al Mansouri bendrauja pokalbyje.

Vaizdo kreditas: pateikta

„Sunkiausios lenktynės“

Pirmą kartą vairavęs visiškai naują DAC, Al Qamsi padarė išvadą: „Jaučiuosi tikrai laimingas dėl savo komandos. Jie man davė naują valtį ir visi labai sunkiai dirbo, kad gaučiau tokį rezultatą. Tai buvo labai sunkios lenktynės ir puiki sezono pradžia.

Pergalė gali būti galingas ženklas Al Qamsi, kuris laimėjo Lietuvoje pakeliui į du F2 pasaulio čempionų titulus 2017 ir 2019 metais.

Pabrėždamas savo, kaip greito startuolio, reputaciją, Al Qamsi iš ketvirtos pozicijos pakilo į tiesioginę lyderio poziciją, kai Monako žaidėjas Giacomo Sacchi nukrito keturiomis vietomis nuo „pole“ pozicijos.

Zelfas iš penktos vietos šoktelėjo į antrą, o Al Mansouri iš šeštos į trečią, kad visiškai supurtytų geriausių trejetuką.

Lenktynes ​​trumpam sustabdė geltona vėliava 17 rate, kai latvis Nikita Lijks susidūrė su plūde, o norvegas Tobias Munte-Kass nukrito į lauką, kai sustojo keisti propelerį.

READ  Lenkija, Bulgarija, Lietuva ir Vengrija atsisako perteklinių vakcinų nuo COVID-19

Zelfas bandė daryti spaudimą nuo pirmo starto iš naujo, bet Al Qamsi kontroliavo ir po jo nesėkmingo pasitraukimo iš Grand Prix Al Mansouri pirmasis pasveikino savo komandos draugą.