„Raptors“ pavėlavo, kad pavogtų pergalę Memfyje Krepšinis | Sportas

Kyle’as Lowry’as praleido visą naktį po aštuonių minučių.

Vyriausiasis treneris Nickas Norse’as sekė jį į rūbinę prieš 3:02, kai jis išvyko trečiajame kėlinyje po antrosios technikos, kuria jis išreiškė nepasitenkinimą teisėjais.

Jau žemiau OG Anunoby su tuo veršelio sužalojimu, „Raptors“ suko bagius su tuo, ką paliko, ir apsuko žaislą, kuris, atrodo, važiavo neteisinga linkme.

Fredui Vanui Fleetui vadovaujant atakai, „Raptors“ vėl grįžo iš dviejų skaitmenų deficito ir pavogė 128–113 pergalę prieš Memfio „Grizzlies“ klubą, kai bando rasti kelią iš trijų pralaimėtų rungtynių.

Pirmame kėlinyje „Raptors“ atidavė 70 taškų ir visi rūbinėje esantys žmonės žinojo, kad tai nepriimtina.

„Mes metėme iššūkį vienas kitam žaisti agresyviau ir labiau į tai įsitraukti, ir tai buvo ne tik penki Žemėje buvę vyrai“, – sakė VanVleetas. „Tai buvo ir vaikinai ant atsarginių suolo. Mes tikrai nuėjome ten ir laimėjome jį atidavę 70 per pirmąjį kėlinį. Trečiasis 27 taškai ir ketvirtasis 16 taškų. Jūs galite tuo gyventi. Jūs galite išgyventi tokiu būdu. Taigi mes tikiuosi pasistengti tuo žingsniu į priekį.

Jonas Valancionas, buvęs „Raptor“, žaidęs antrąsias rungtynes ​​po to, kai praleido penkerias rungtynes ​​dėl rungtynių su COVID-19, beveik pats laimėjo tas rungtynes ​​ir grįžo į A grupę su 27 taškais ir 20 atkovotų kamuolių.

Iš tų 20 lentų 10 buvo atkovotų kamuolių, nes pirmuosius 6 su puse NBA karjeros metų Toronte praleidęs lietuvis ankstyviems komandos draugams sukėlė ankstyvą chaosą.

Tačiau antroje pusėje ir ypač tame ketvirtame kėlinyje „Raptors“ pradėjo siųsti kelis lavonus link Valanciono, o tai neleido jam gauti tų antrųjų galimybių savo komandai ar tiesiog užsiregistruoti.

Atrodė, kad žaidimas iš tikrųjų transformavosi, kai Nurse’as pašalino tą antrąją technologiją – technika, kurią jis laikė pirmą kartą po rungtynių, kad jam iš tikrųjų buvo suteikta ankstesnė technologija, apie kurią jam buvo pasakyta „Siakam“.

READ  Emantas Stagnonis pasitraukia į šoną; Šaltinis teigia, kad Yordenis Ojas ir Errol Spence Jr. baigia susivienijimo mūšį

Staiga gynybos energija, kuri atrodė vėluojanti nuo pergalės Brukline, vėl sugrįžo, kai „Raptors“ ėjo 26-8 raundą, kuriame vienu tašku buvo aštuoni gynybiniai sustojimai.

„Raptors“ atgavo progresą iki 12 taškų vienu metu, kol „Grizzlies“ vėl atrado savo ritmą ir kurį laiką palaikė įtampą.

Tačiau tai buvo paskutinė „Grizzlies“ partija, pralaimėjusi ketvirtą iš eilės, kai „Raptors“ sugrąžino savo dviženklę persvarą.

VanVleetas grįžo iš savo pradinės pozicijos, tačiau taškų požiūriu jis sulaukė didelio palaikymo iš senų komandos draugų Normo Powello ir Siakamo.

Trijulė turėjo 94 taškus, o VanVleetas ir Siakamas finišavo po 32 taškus, o Powellas pirmavo 30 taškų.

Taip pat tą vakarą nemažai įsidarbino „Raptors“ atsarginių žaidėjų suolo vienetas, pasižymėjęs šiame vienete, nes jis turėjo aukščiausią atsarginių suolelio vienetą NBA ir jį pralenkė 24-18.

„Raptors“ dabar važiuoja į Vašingtoną, kad ten trečiadienį sužaistų mačą, o kitą naktį Bostone greitai pereis atgal į kelionę.

Ne GERAS ATEITIES ŽAIDIMAS

Yuta Watanabe nenuilstančiomis pastangomis ir gynyba nuėjo į Nicko Nurse sėdynę.

Šios savybės buvo jo žaidimo dalis, nes jis nusprendė palikti Japoniją ir siekti savo svajonės būti NBA.

Tačiau dvejus metus Memfyje to nepakako, kad jis apskritai daug bėgtų.

Praėjusį vakarą Watanabe’as grįžo į Memfį, ir, kaip ir bet kuris ankstesnė komanda, laikoma neatleista, bus dalis jo, norinčio parodyti Memfiui tai, ko praleido, tačiau ten taip pat jaučiamas dėkingumas.

Watanabe’as neseniai pasakė: „Aš turiu galvoje, taip, bet tuo pačiu metu aš labai vertinu tai, kad Memfis man davė dvejus metus (iš) abiejų krypčių”. „Per savo laiką Memfyje tikrai patobulėjau kaip žaidėjas ir kaip žmogus. Aš tai labai vertinu. Čia prasidėjo mano NBA kelionė. Aš tikrai džiaugiuosi žaidimu prieš Memfį.”

READ  Lietuva, nauja demokratija, naujas draugas – Stalino pasaulis

Per du sezonus Memfyje Watanabe iš viso žaidė 279 minutes. Per 17 „Toronto“ rungtynių iki šiol jis „Raptors“ gretose jau žaidė 207 minutes.

didelis nuostolis

Kale Lowry tai nebuvo ilga ar labai vaisinga naktis, nes neabejotinas „Raptors“ lyderis tęsėsi tik aštuonias minutes, kol nugaros spazmai baigėsi jo naktis.

Lowry praeityje turėjo problemų su nugara ir keturias rungtynes ​​šešių žaidimų išvykoje, o „Raptors“ maždaug per pastarąją savaitę turėjo daug kelionių lėktuvais ir autobusais. Pirmadienio varžybos buvo trečiosios per keturias naktis, taigi, jei vidurdienis eina, dabar pats laikas.

Lowry išbėgo į bėgikų porą ir buvo puikus dviese, prieš palikdamas rungtynes ​​vėlai pirmojo kėlinio pabaigoje.

Laikas priimti sprendimą

„OG Anunoby“ yra pasirengęs dabar grįžti į bet kurį žaidimą, o kai tai įvyks, Nickas Nurse’as turės rimtų galimybių.

Anonoby nesant, „Raptors“ pamatė, kad Normas Powellas padvigubino savo geresnio starto už suolo žaidėjo reputaciją. Praėjusią naktį jis septintą kartą per pastaruosius aštuonis mačus perkopė 20 taškų.

Tačiau Anunoby pašalinimas iš starto penketo nėra pradžia. Jo gynyba ir vis tobulėjantis puolimo žaidimas yra būtini, norint gauti didžiausią šansą į sėkmę „Raptors“.

Vienintelis variantas, kuris išvyksta, yra patekti į pirmąjį penketuką be tradicinės pozicijos ir atsižvelgiant į nenuoseklų pasirodymą, kurį komanda gavo šiais metais, ir tai gali būti priimtiniausias variantas.