Ramiojo vandenyno natos: Wiseman, Mann, Covey, Sabonis, Davis

2022 m. kovo 16 d., 9.20 val. CST pateikė Dana Gourodere

Jamesas WisemanasPasak jo, trečiosios ir galbūt paskutinės G lygos rungtynės su Santa Cruz Warriors turėtų sušvelninti lūkesčius dėl jo poveikio. Taylor Wirth iš NBC Sports Bay Area. Wisemanas puikiai bėgo ant žemės, tačiau nors per 21 minutę pelnė 15 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir blokavo tris kamuolius, antradienį jis taip pat įveikė šešis ratus. The kariai’ Dideliam vyrui dar reikia nuveikti ilgą kelią, kad atgautų puolimo ritmą, tačiau per pratęstą komandos bėgimą jis turėtų sužaisti tik po 12-18 minučių.

Turime daugiau Ramiojo vandenyno skyriaus:

• The kirpimo mašinėlės Nusprendžiate nepridėti apsaugos taško pasibaigus prekybos terminui arba per išpirkimo rinką. Tai atrodo išmintingas žingsnis po pirmadienį pralaimėtos pratęsimo prieš Klivlandą. Andrew Griffas iš „Los Angeles Times“. Rašo. Su Reggie Jacksonas Norėdami šiek tiek pailsėti, „Clippers“ atliko 29 rezultatyvius perdavimus ir tik 11 sukimų Terrence’as vyras Ir kofi princas Tarp puolimą pradėjusių futbolininkų.
  • karaliai tiesiai į priekį Dumantas Sabonis Šią vasarą jis žais už lietuvį EuroBasket, Jamesas Hammas iš ESPN 1320 Tweets. 2016 metų vasaros olimpinėse žaidynėse buvo Lietuvos rinktinės narys.
  • Net jei Anthony Davis Netrukus grįš po kojų ligos, jos nepataisysi Lakers Billas Onamas iš „Athletic“. Rašo. Davisas pripažįsta, kad jau per vėlu plėtoti chemiją ir maksimaliai išnaudoti komandos potencialą. „Jis uždeda tvarstį ant kai kurių dalykų”, Jis pasakė, „Bet aš turiu galvoje, kad neturėjome pakankamai chemijos, pakankamai laiko su savo grupe, kad galėtume tiksliai išsiaiškinti, kas mes esame ir kuo galime tapti“.