„Quick Hitters“ – Šiaurės Karolina prieš Kentukį („CBS Sports Classic“)

„Quick Hitters“ iš Šiaurės Karolinos šeštadienio popietę „CBS Sports Classic“ pralaimėjo Kentukiui 98:69.

Pabrėžia:

Intensyvus žaidimas:

• Na, kada gali pasakyti? Neseniai geriau žaidusi Karolinos komanda pasirodė ir buvo visiškai išardyta Kentukyje Las Vegase.
  • Leiskite man eiti į priekį ir sustabdyti mus visus, kol atsigręžiame į: „Tačiau Tar Heelsas vargu ar turėjo laiko pasiruošti Kentukiui“. Išsaugok tai. Be to, atminkite, kad „Wildcats“ iš esmės veikė tuo pačiu laikotarpiu ir tyrinėjo klaidas.
  • Kreditas Sahvir Wheeler JK. Jis buvo neabejotinas žaidime ir anksti pakilo ir dažnai prieš RJ Davisą. Nors Daviso defekto aukštis yra tipiškas paaiškinimas, Kentukio atveju taip nebuvo. Wheeleris (5’9″) yra mažesnis už Davisą (6’0″). Buvęs Džordžijos buldogas atrodė įspūdingai, kai iš žemės atmušė 12:15, atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus ir keturis kartus perėmė kamuolį.
  • Karolinos ekipa iki šiol buvo antrajame kėlinyje, todėl pirmajame kėlinyje buvo pagrindo optimizuoti po to, kai per pirmąjį kėlinį JK persvarą sumažino nuo 18 iki 11 taškų. Deja, antrajame kėlinyje „Wildcats“ per mažiau nei minutę atsiskyrė iki 16 taškų ir grįžo iki 18 prieš pirmąjį žiniasklaidos skirtąjį laiką.
  • Vienas iš labiausiai nerimą keliančių faktų apie žaidimą yra jo nekonkurencinga. Kentukis pirmą kartą išstūmė dviženklį pranašumą praėjus vos septynioms žaidimo minutėms. Karolina niekada Grąžinkite deficitą į vieną skaičių. Finale Kentukis pirmavo 11 ar daugiau taškų 32:55. Procentais tai reiškia, kad laukinės katės pirmauja dviženkliu skaičiumi ir sudaro 82,3 % žaidimo.
  • Kitas nerimą keliantis ženklas – Karolina padėjo 39,1% savo pagamintų krepšių, pirmą kartą šį sezoną jis nukrito žemiau 40%. „Heels“ atlieka dviženklį rezultatyvų perdavimą kiekvienose rungtynėse, išskyrus du. Ar spėliojote du priešininkus, kuriems nebuvo suteikta pagalba? Teisingai: Tenesis ir Kentukis.
  • „Tar Heels“ per pirmąsias 10 sezono rungtynių atkovojo po 30 ir daugiau kamuolių, tačiau šiandien atkovojo tik 26 kamuolius. Dar blogiau, kad daugiausiai Karolinos atkovotų kamuolių buvo 38, palyginti su Fallsu. Kentukis tapo pirmuoju varžovu, peržengusiu 40 atkovotų kamuolių slenkstį ir finišavo 44.
  • Paskutinį kartą Karolina pralaimėjo 29 ar daugiau? Ne 18-11 komanda pernai ar 14-19 komanda prieš sezoną. Turbūt pagalvotumėte apie paskutinį 29 ir daugiau pralaimėjimą: Floridoje 2012 m. sausio 14 d. Komanda, kuri galiausiai patyrė Kendall Marshall traumą mažiau nei potencialus nacionalinis čempionatas, tą dieną pralaimėjo Seminoles 33 taškais. , 90-57. Pasakysiu vardą ir tikiuosi, kad jis daugelio jūsų nesujaudins: Deividas Dulkys. Dulkys tądien surinko 32 taškus. Išskyrus tą pasirodymą prieš Karoliną, lietuvis per ketverius Seminole metus pralaužė tik 20 kartų (22 prieš FII).
    Daugiau nei 20 taškų lietuvis per savo karjerą „Seminoles“ pelnė tik kartą (22)
  • Teigiamas: UNC atliko 28 baudos metimo bandymus ir atliko 22. Kentukis turėjo tik 17 bandymų.
  • „Tar Heels“ per pirmąsias 11 šio sezono rungtynių turėjo bent vieną rezultatyviausią žaidėją iš 20 taškų. Šiandien 22 įvarčius pelnė Armando Bacotas. Paco pasirodymas buvo 15 už Carolinay 20 taškų šį sezoną ir 4-as skirtumas (daugiau lygus su Calebu Love’u).
  • Baku per 11 rungtynių šį sezoną turi septynis dvitelius, prie 22 taškų pridėjęs 10 atkovotų kamuolių. Naktį, kai kentėjo kiekvienas kulnų dervas, Bakutas išsiskyrė teigiama šviesa.
  • Karolina pelnė po 72 ar daugiau taškų per pirmąsias 10 sezono rungtynių, kol jaunesni nei 70 metų žaidėjai buvo žaidžiami prieš Kentukį.
  • Calebas Love’as neatliko nulio rezultatyvių perdavimų ir keturias transformacijas. Tai pirmas kartas šį sezoną, kai Love neatlieka rezultatyvaus perdavimo, o keturios komandos pasiekė aukščiausią sezono lygį. Tai nedidelis imties dydis, bet Love per pastaruosius dvejus žaidimus surinko tik 27,8%.
  • Kerwinas Waltonas neįmušė nė vieno įvarčio penkeriose rungtynėse iš eilės ir šešiose iš pastarųjų septynių. Antrojo kurso studentas dviejose iš pirmųjų trijų rungtynių surinko dviženklį skaičių ir nuo to laiko turi tik 10 taškų.
  • Anthony Harrisas (15:34), D’Marco Dunn (9:18) ir Dontrezas Stylesas (6:56) po žaistų minučių pradėjo naują sezoną. Danas dabar žaidė trejose rungtynėse iš eilės ir penkiose iš paskutiniųjų šešių.
  • Nutolstant nuo tradicinės dviejų žmonių komandos, visi penki žaidėjai turi atšokti. Tačiau kai Leaky Black ir Brady Manekas kartu pasiekia vieną visišką pasveikimą, galima sakyti, kad išgyvensite ilgą naktį.
  • Tai, kad šios gaujos atkovoti kamuoliai ypač aktualūs prieš Kentukį, kuris pagal puolimo atkovotų kamuolių santykį užėmė I diviziono viršūnę, yra tiesa. Ši tendencija neabejotinai tęsėsi prieš Karoliną. Tik du „Tar Heels“ (Bacottas ir Dawsonas Garcia) atlaikė UNC atkovotus kamuolius, o aštuoni skirtingi katinai turėjo bent vieną.
  • Šią savaitę manęs kelis kartus klausė, kodėl Karolina dar neįvertinta. Svarbiausias faktas yra tas, kad daugelio AP rinkėjų ilgalaikis įvaizdis yra žaidimai Unkasvilyje, kur, taip, Heelsas buvo Purdue konkurentas, bet galiausiai pralaimėjo devyniais ir vėliau jį susprogdino Tenesis. Po šių pasirodymų prireikia kelių savaičių pasitikėjimo, kol daugelis rinkėjų vėl galės balsuoti už jūsų komandą. Pergalė prieš Kentukį šiandien po Foremano pergalės būtų neabejotinai patekusi į 25 geriausiųjų kitą savaitę. Deja, 29 procentų praradimas CBS nepadės laimėti jokio nacionalinio intereso. Dėl dėmesio stygiaus dabar Karolinai suteikiama galimybė persigrupuoti nacionalinėje šešėlyje ir pradėti savo pergalių seriją. ACC žaidimas vyksta po antradienio paskutinio sezono žaidimo be konferencijos su Apalačų valstija.
READ  Likus 7 metams iki šokiruojančio JAV komandos pralaimėjimo, Kobe Bryantas kalbėjo apie dvigubą patirtį, norėdamas pabrėžti didžiąją Amerikos problemą.